Rahatlık Sunan Önden Düğmeli Pijama Takımı 

Hepimizin günü genellikle evde geçer. İşten gelir dinlenmek isteriz, okuldan gelir yine aynı şekilde. Hafta sonu tatilimiz olur evde TV karşısında veya yatakta uyuyarak geçirmek hepimize cazip gelir. Dinlenmek demişken rahatlık ne ile sağlanır? Rahatlık tabii ki de öncelikli olarak  vücut ile sağlanır bu da pijama ile sağlanır.

Pijama, vücut olarak en çok rahatlık sağlayan kıyafet türü diyebiliriz. Pijama her çeşit yaş grubuna göre vardır. Yani her yaş grubu ve herkesin kullandığı kıyafettir. Bebek, çocuk, anne, baba, nene, dede herkesi ilgilendirir. Hatta özel durumlarınızda dahi hamile, lohusa dönemlerinizde dahi size eşlik eder. Peki, hamile ve lohusa bayanlarımız nasıl pijama tercihi yapmalıdırlar? Bu sorunun cevabı hepimizin de bildiği üzere önden düğmeli pijamadır.

Hamilelik Döneminde Önden Düğmeli Pijama Ve Faydaları Nelerdir? 

Hamilelik döneminin zor, yorucu ama bir o kadar da heyecanlı olduğunu hepimiz biliriz. Yorucu olan tarafı ise vücutta değişimler olması ve vücudun kendini doğuma hazırlamasıdır.

Özellikle hamilelik döneminin sonlarında karnın aşırı büyümesi sonucu kıyafet giyip çıkarmak çok zorlaşır. Ama önden düğmeli pijama ile rahatlık içerisinde bir yerinize zarar vermeden giyer çıkarırsınız.

Hamilelik döneminde göğüslerin de süt salgılamaya hazırlanması ile göğüsler şişer. Bu durumda rahatsızlık baş gösterir. Yine yapmanız gereken önden düğmeli pijama ile rahatlığa kavuşmak olacaktır.

Lohusa Annelerin Vazgeçilmez Pijaması 

Doğuma yakın anneler araştırma içerisine girerler. Doğum çantama acaba nasıl pijama koymalıyım? Gibi sorular kafasını kurcalar. Araştırma yapmaya koyulur ve sonuç olarak önden düğmeli pijamalar da çözümü bulur.

Doğumdan sonra annelerimiz bebek emzirmeye başlar ve bu duruma alışmaya çalışırlar. Önden düğmeli pijama ile bebekleri emzirecekleri zaman rahatlık ile açar ve bebeklerini doyururlar. Ama bu şekilde pijama tercih etmeseydi, zaten dikişli olan anne bir de pijamayı kaldır indir uğraşırken dikişlerine zarar verecekti.

Ve doğumdan sonra süt gelmesi ve kanalların da açılması sonucu göğüsler süt yaptıkça sertleşecek ve ağrıya neden olacaktır. İşte bunun önüne geçmek ve bazen emzirme sütyeni bile takmadan rahatlıkla düğmeleri açıp işinizi görürsünüz.

Evde Rahatlık İsteyenlere, Önden Düğmeli Pijama! 

Evde rahatlığa hepimiz önem veririz. Ve dinlenme durağı olarak evimizi görürüz. Evimizde rahat bir şeyler giyer ve başköşeye genel olarak kuruluruz. Evde özel durumumuz olmasa bile hamile pijama tercih ederiz. Çünkü diğer pijama takımlarına göre daha çok konfor sağlamakta, vücudunuzda sıkma yapmayacaktır.

Kendimizi çok sıkılmış ve bunalmış hissettiğimizde de istediğimiz kademeye kadar inerek rahatlığımıza rahatlık katarız. Pijamanın kendisi sizin için böylesi konfor sağlarken giymemek olmayacaktır.

Gözlere ve Bedeninize Hitap Eden Önden Düğmeli Pijama Takımı 

Diğer pijama çeşitleri aksine her vücut tipinde hoş duruşu ile gözlere ve bedeninize hitap etmektedir. Normalde kilolu bir insan kilolarını gizlemek ister ama bunu diğer pijama çeşitleri ile saplamak sağlamak zordur. Bu durumda yapması gereken ise önden düğmeli pijama modeli tercih ederek salaşlığı, rahatlığı ve hoş duruşu ile sizi cezbedecektir.

Böylesi güzellikler sunan lohusa pijama takımını lohusa ve hamilelik döneminde mutlaka bulundurmanız gerekecektir. Aksi takdirde emzirme sizin için işkence halini alacaktır. Hamilelikte ayrıca sürekli kıyafet almanıza gerek kalmayacaktır. Lohusa ve Hamile ürünlerini incelemek için www.lohusahamile.com sitesini ziyaret ederek bedeninize uygun şık ürünlere sahip olabilirsiniz.