20 Ocak 2022

Retinol İçeren Kremlerin İsimleri,Özellikleri,Fiyatları

0 0
3 min read

Woman applying moisturizer cream on face. Close-up fresh woman face.

0 0

Bugün güzel ve ayrıntılı bilgilerle yine karşınızdayız. Ele alacağımız konu retinol içeren kremler hakkında olacaktır. Retinol krem son dönemde son dönemde çok fazla kullanılmaya başlandı bundaki en önemli noktada çok güzel sonuçlarının olmasıdır. Retinol nedir derseniz A vitaminin bir formudur ve kırışıklık, kaz ayağı problemi,sivilce,siyah nokta, cilt lekeleri, ciltte sarkma,alın çizgileri, geniş gözenek sorunu tedavi eden bir maddedir. Bu sorunları yaşayan biri iseniz kesinlikle bu ürünleri kullanmaya başlamalısınız. Kullanan birçok kişi bu konuda çok olumlu görüşler belirtiyor. Bu konuda çokça ürün önerisini size aşağıda tek tek sunduk bunlardan kafanıza yatanları kullanabilirsiniz. Birçok kişi A vitamini krem ismiyle bu ürünleri bilmektedir, bu konuda karışıklık olmasın aynı anlama gelmektedir. Şimdi de bu ürünler bunlara geniş bir şekilde bakalım.

Retinol(A vitamini) İçerikli Kremler ve Fiyatları

 

1.Acnelyse Krem

Fiyatı: 42 TL

Sarı renkli ve kokusu da bir o kadar etkili. Kullandığınız ilk günden itibaren cildiniz yenilenmeye ve soyulmaya başlayacak. Yalnız sivilceli ciltlerde ilk kullanıldığında sivilceler de artışlar olacaktır bu durum sizi korkutmasın bu durum geçicidir. 20 gramlık formlar şeklinde eczanelerde satılmaktadır.

2.Retinol Krem

Fiyatı: 48.70 TL

Anti-aging özellikli bir formüldür. İçeriği çok güçlü ve cilt için mucize etkilere sahip bir üründür. Göz çevresi kırışıklığı başta olmak üzere sivilce,siyah nokta, cilt yaşlanması, cilt lekeleri gibi noktalarda kullanılır. Güzelliğine önem veren biri iseniz kesinlikle zaman kaybetmeden kullanmalısınız.

3.Tretin Krem

Fiyatı: 17.86 TL

Daha çok leke tedavisi için kullanılsa da birçok noktada faydası vardır. Cilt soyucu krem özelliği de taşır bu sayede cildi yeniler ve parlaklık kazandırır. Assos ilaç firması tarafından üretilmektedir ve de yıllardır güvenle kullanılmaktadır.Düzenli ve sabırla kullanıldığında sonuçlarını net bir şekilde göreceksiniz. Ayrıca kolajen üretimini de uyarıcı özellik taşır.

4.Murad A Vitamini İçeren Krem

Fiyatı: 1025 TL

Fiyatı size çok yüksek gelebilir ama kullanıp pişman olmayacağınız nadir ürünlerden bir tanesidir. Kesinlikle ayda göreceğinizin alını çizebiliriz. Kırışıklık,leke gibi sorunlar için çok çok iyi bir formüldür. İnternet üzerinden ve eczaneden satışı mevcuttur.

5.Retin-A Krem

Fiyatı: 47 TL

Yurt dışı kaynaklı bir cilt ürünüdür. Birçok cilt probleminde güvenle kullanılmaktadır. Kullanıldığında önemli faydalar sağlayacaksınız, kullanıcı yorumlarının çok iyi olduğunu görüyoruz. Cildinizi de hızlı bir şekilde yenileyerek çok güzle görünüme kavuşturacaktır.

Kaynak: https://kombinkadin.com/retinol-a-vitamini-iceren-kremler-hangileridir/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın