16 Mayıs 2022

Roksi ile Sağlıklı Beslenmek Artık Çok Kolay

0 0
3 min read
0 0

Roksi, bedenini keşfetme hikayesi olarak tanımlanabilir. Roksi, bedeniyle barışan ve ona yıllar boyunca yüklediği yüklerden kurtarmaya söz vermiş kişilerin oluşturduğu bir ekiptir. Roksi, sağlıklı ve dengeli beslenme yöntemleri ile kişilerin, ev, iş ve sosyal hayatlarını güzelleştiren bir firmadır.

Roksi, hayattan keyif almanın en ideal yoludur.

Roksi diyor ki;

 • Diyet yapmak, kolay, eğlenceli ve lezzetli olsun diye,
 • Dengeli beslenebilin diye,
 • Sağlıklı yaş alabilin diye,
 • Zamanınız size kalsın, ruhunuzu doyurun diye,
 • Ağzınızın tadı bozulmasın diye kolları sıvadık diyen, idealist bir firmadır.

Roksi Nedir? Ne Yapar?

Adrese teslim diyet yemekleri yapan Roksi, hayatın eğlenceli kısımlarını yaşayın diye damak tadına sağlık katıyor.

Roksi’de tüm yemekler sevgiyle hazırlanıyor. Tam bir incelik ve zarafet ile oluşturulan Roksi, sağlıklı ve mutlu bir toplum oluşturmaya katkıda bulunmak üzere hedef belirlemiş bir firmadır.

Mutluluğun, yediğimiz besinlerden oluştuğunu bilerek mutlu bir hayatın yapıtaşları olarak dengeli beslenmeyi hayatımıza sunan bir firmadır. Tüm müşterilerine kolay ve tutku dolu yemekler sunmak için profesyonel takım arkadaşlarıyla hizmet sunuyor. Roksi’nin hedeflerinin başında; günlük dengeli ve düzenli beslenme planı bulunuyor.

Ve sektörün en özel ismidir Roksi…

Roksi ekibinin tamamı profesyoneldir. Diyetisyenler ile hazırlanan Roksi ürünleri, günlük hazırlanan yemekleri, organik ve günlük taze gıdalardan oluşturuluyor. Nefis yiyeceklerin tamamen doğal olması mutlu hayatın ilk adımlarından biridir. Roksi’ye sipariş verildiğinde, nerede olursanız olun adrese teslim diyet yemekleri elinizdedir. Kışın kilo kontrolü sağlamanın en ince yoludur. Diyetisyenlerle oluşturulan yemek menüleri, gıda mühendislerinin denetimi ile tamamlanıyor.

Gurmeler ile kontrol edilerek titiz mutfak ekibi ile tamamen hijyen kurallarında benzersiz lezzetler oluşturuluyor. Her günü keyifle donatmak için sağlıklı ve tadına bakılmamış efsanevi yiyecekler üretiliyor. Roksi paketleme sistemi belirlenen beslenme programına göre oluşturulmaktadır.

Roksi, kişiye özeldir

Kişisel nezaket sunan Roksi, her kişiye farklı yemek programı oluşturur. Beslenmenin kişisel bir şey olduğu bilinciyle, kişilerin hedefleri doğrultusunda, yemek takvimi oluşturan. Roksi PP yani polipropilen, maddelerden üretilen paketleme sistemi kullanıyor. Hot sealing yöntemi ile kapatılan yiyecekler, bozulmadan taze ve günlük üretildiği gibi mikrodalgada kolayca ısıtılabilen formatta paketleniyor. Her aşamada profesyonellik sunan Roksi, sevkiyat aşamasında ise paketlenen yiyeceklere sevk süresine kadar artı 4 derece soğuk odada bekletmektedir.

Roksi İSO 9001, İSO 22000, OHSAS 18001 sertifikalarına sahip legal, denetimli ve profesyonel bir firmadır.

Hayata neşe ve keyif katan incelik ile örnek menüsü, kolay sipariş yordamı, magazin ekleriyle, eğlenceli şirket yapısını sunuyor. Online hizmetleri dahilinde kalori hesaplama yapabilirsiniz. Stressiz zayıflama yöntemleriyle Roksi, web sayfası üzerinde; boy, kilo, cinsiyet, yaş ve aktivite seçimlerini girerek kalori hesaplama programından kendinize en uygun ve keyfinizi artıracak yiyecek menülerinden seçebilirsiniz.

Roksi’de sunulan menü programları ise;

 • Kahvaltı
 • Ara öğün
 • Öğle yine
 • Akşam üzeri ara öğün
 • Akşam yemeği menüleridir.

Kahvaltı ile başlayan mutluluk, akşam yemeğiyle devam ediyor. Tüm gün boyunca muazzam beslenme yöntemleri sunum Roxy, ödeme yöntemleri ile her şey düşünülmüştür ve kolaylaştırılmıştır. İncelik ve nefes tazeleyen Roksi;

 • 3D secure yöntemi ile kredi kartıyla güvenli ödeme
 • Kapıda ödeme ile hem nakit hem kredi kartı ödeme
 • Havale yöntemiyle
 • Yemek kartları ile Proxy de ödeme yapılabilir. Sodexo, Multinet ve Ticket geçerlidir.

Roksi’nin en başarılı sunumu ise, Roksi Juice’dir. Ürünlerini sunmaktan onur ve zevk duyan Roksi, tüm kalorileri hesaplanmış paketleri ve sağlık koşullarına uygun yüksek kaliteli içecek programını sunuyor.

Roksi Juice, bedenin arınması, toksinlerin atılması, dinamiklik ve enerji kazanmayı sağlayan Juice seçenekleriyle formüle edilen neşeli renkler, hayatımızı güzelleştiriyor.

Daha fazla bilgi için Roksi (https://www.roksi.com.tr/) web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın