16 Mayıs 2022

Saç Ekiminin Riski Var Mıdır?

0 0
2 min read
0 0

Herkes nasıl göründüğüne önem verir. Bu görünüm saçlardan başlar. Saçı dökülmüş bir insan görünümüne ne kadar önem verirse versin saçı dökülmesi durumundan memnun değilse mutlu olamaz. İzmir saç ekimi saç dökülmenin artık problem olmasını ortadan kaldırır. Kullanılan birçok teknikle kısa sürede güzel ve canlı saçlara sahip olunabilir. Üstelik saç ekimi işleminin yapıldığına dair hiçbir ipucu kalmaz. Saç ekim işlemi her yaş grubu için uygundur.
Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir?
Saç dökülmesinin nedenleri, genetik faktörler, saç derisi problemleri, sağlıklı beslenmemek, yeteri kadar minarel ve vitamin almamak, hormanol sebepler, hastalıklar, ilaçlar ve ilaçların yan etkileri, kozmetik ürünler, doğum gerçekleştirmek, kemoterapi, stres ve uykusuzluk. Saçlar bu nedenlere bağlı olarak dökülmektedir. İzmir Saç Ekimi önlemi alarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Saç ekim işlemi yaptıracağınız bölgelerde tekrar saç dökülmesi yaşanmamaktadır.
Saç Ekimi Sonrasında Yaşanan Şok Dökülme Nedir?
Saç ekimi işlemi yapıldıktan sonra saç derisi kabuk tutar. Bu kabuklar Medisistem uzmanlarının önerdiği losyonlar ile yıkayarak dikkatli şekilde temizlenir. 15 günlük bu evreden sonra saç ekimi yapılan yerdeki bütün saçlar dökülür. Buna şok dökülme denir. Bu saçlar sağlıklı ve canlı bir şekilde yeniden çıkar. Uzayan saçlarda tekrardan şok dökülme gerçekleşmez bu durum saç ekim işleminden sonra sadece 1 kere yaşanır.
Saç Ekimi Yaptırmanın Riski Var mıdır?
Saç ekimi yaptırma işleminin riski yoktur. Saç ekimi hemen hemen herkese uygulanabilir. Sadece belirli hastalığı olanlar dışında. Bunlar kanser, böbrek hastalığı, çeşitli kan hastalıkları kan pıhtılaşması gibi hastalıklardır. Ayrıca hamile olanlar ve emzirenler de saç ekimi yaptıramaz. Bu sayılanlar için saç ekiminde risk vardır. Hastalığı olmayanlar için saç ekimi yaptırma işlemi son derece rahat bir işlemdir. Saç ekimi yapılırken işlemin yapılacağı bölge uyuşturulur. Bu nedenle herhangi bir acı hissedilmez. İşlem bittikten sonra çok hafif ağrı ve morarmalar olabilir. Bu kişiden kişiye değişir. Bunlar dışında
İzmir saç ekimi yaptırmanın hiçbir yan etkisi yoktur. Prp saç ekimi tedavisi https://www.medisistem.com.tr/prp-sac-tedavisi-izmir

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın