17 Ocak 2022

Saçlarınızda Yumuşak ve Ferah Bir His Yaşayın!

0 0
3 min read
0 0

Bakımından taviz vermeyen kişiler için günümüzde doğal içerikli pek çok saç bakım ürünleri beğeniye sunuluyor. Ürün seçimi yaparken pek çok marka karşınıza çıkabiliyor. Ancak bu alanda geliştirdiği ürünleri ile global anlamda ün kazanmış olan Yves Rocher, olumlu geri dönüşler alan başlıca markalardan bir tanesi. %100 bitkisel bileşenler içeren ürünleri ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi öngörüyor. Doğaya ve çevreye saygılı olan dünya devi markanın ürün yelpazesinde saçlarınız için uygun pek çok ürün bulabileceksiniz.

Saçınızı Gülümseten Eylül  Ayı Kampanyaları

Doğa dostu ürünler geliştiren Yves Rocher’in, 5-24 Eylül tarihleri arasında çok avantajlı kampanyaları var. Saçınıza uygun bakım ürünlerini hesaplı şekilde bütçenizi zorlamadan alabilirsiniz. Üstelik online site üzerinden öncelikle saç testi yaparak saç tipinizi belirleyebilirsiniz. Böylelikle saç yapınıza uygun olan ürün sayesinde saçlarınızın daha sağlıklı gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün gamında yıpranmış, kepekli, yağlı, boyalı, kuru, kıvırcık ve elektriklenen türde pek çok bakım ürünü yer alıyor. Bitkisel özlü ürünler sayesinde hem saçlarınızı dış çevrenin etkilerinden uzaklaştırabilir hem de güzel şekilde parlamasına yardımcı olabilirsiniz. Yves Rocher’in ürünlerinde argan yağı ve botanik gibi farklı mucizevi yağ karışımları kullanılıyor. Saçınıza uygun ürünlerle günlük bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Parlaklık ve Canlılık Bir Arada!

Herkes, daha yumuşak ve parlak saçlara kavuşmak ister değil mi? Yves Rocher’in normal saçlar için geliştirilmiş özgün şampuanı ile artık can alıcı saçlara kavuşmanız son derece mümkün. İçerisinde yer alan organik sefa çiçeği, yıpranmış saçlarınızı doğal ışıltısı ile buluşturuyor. Böylelikle eski canlılığını kaybetmiş olan saçlarınız, yumuşaklığını kazanarak daha alımlı bir görünüme bürünüyor.

Hafif formülü içerisinde bitkisel özlü temizleyici ajanlar var. Partiküllü ajanlar, saçlarınızı ağırlaştırma yapmadan güzelce temizlemeye yardımcı oluyor. Jelimsi yapısı, kolayca köpürerek pratik kullanım olanağı sunuyor. İçeriği %98’e varan oranlarda doğal. Çözünebilen formülleri sayesinde sağlığınızı ve doğayı koruma altına alıyor. Ayrıca formülünde paraben, renklendirici ve silikon gibi birtakım katkı maddeleri yok. Dolayısıyla dilediğiniz zaman güven içinde saçınızda kullanabilirsiniz. Bakım sürecinizde ayrıca yıpranan saçlar için serum ile birlikte tercih ederek saçlarınıza göz alıcı bir ışıltı katabilirsiniz.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın