26 Ocak 2021

Selülit Tedavisinde Eximia mucizesi

0 0

Selülit Tedavisi birçok uygulama ile günümüzde yapılmakta olup, özellikle tercih edilen yöntemlerden bazıları, mezoterapi, lenf drenaj, radyofrekans, ultrason, termoteapi, eximia ile selülit tedavisi ve velashape 3 uygulamalarıdır. Bunların dışında a tercih edilebilecek birkaç uygulama olsa da genellikle tercih edilen yöntemler bahsettiğimiz bu uygulamalardır. Bunun dışında selülit tedavisi için genelikle evde uygulanabilecek maske vb. diğer alternatif tarifler bulunsa da maalesef ilerlemiş ve aşırı selülitler özel teknikler ve yöntemler olmadan azalma göstermemektedir. Bu nedenle de bizim sizlere tavsiyemiz mutlaka eximia veya velashape 3 sistemleri ile tanışmanız ve bu yöntemler sayesinde kolaylıkla selülitlerinizden kurtulmanızdır.

Eximia ile gerçekleştirilen selülit tedavisi son dönemlerde hem bayanlar he de nadir olsa da selülitleri bulunan ve bu durumdan rahatsızlık duyan beyler tarafından da tercih edilmektedir. Hem selülit tedavisinde hem de bölgesel incelmede kullanılabilen eximia yöntemi, oldukça yüksek ultraporasyon yöntemi ile cilt altında yer alan aşırı yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlar ve bu parçalanan yağların da idrar ile dışarı atılmasını sağlamaktadır. Son derece güvenilir ve etkili olan eximia tedavi yöntemi, her bir seans uygulamasında yaklaşık olarak bölgelerde 3 ile 12 cm arasında incelme sağlamaktadır. Kısacası bu harika yöntem sayesine hem istenmeyen yağlarınızdan kurtulabilir hem de bu sayede azalan yağlar neticesinde de selülitlerinizen kolaylıkla arınabilirsiniz.

Velashape ile selülit tedavisinden kısaca bahsetmek gerekirse, tıpkı eximia gibi bayanların korkulu rüyası olan selülitlerden kurtulmamızı sağlayan bu sistem, anı zamanda bölgesel yağlardan da arınmamızı sağlayan ve klinik anlamda kanıtlanmış bir cihazdır. Çapta küçülmede FDA onaylı bir cihaz olan ve bu nedenle de son derece güvenilir ola Velashape, bizleri son derece rahatız eden bölgesel yağlanmalardan arınmamızı sağlarken selülitlerden de kurtulmamızı sağlamaya yardımcı olmaktadır. Kısa sürede pürüzsüz bir cilde kavuşmamıza olanak sağlayan bu mucizevi sistem, son dönemlerde en sık kullanılan ve kliniklerde de en çok talep göre işlemlerden biridir. Birden fazla teknolojiyi içerisinde barındıran velashape ile selülitlerinizden kurtulmak için sizleri kliniğimize davet ediyoruz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın