21 Ocak 2021

Sertab Erener botoksun dozunu kaçırdı

Sesi Çok Güzel yarışmasında jüri üyesi olan Sertab Erener'in estetikli hali dikkatlerden kaçmadı.<br />
0 0

Sibelcan, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen’in jürisinde yer aldığı Sesi Çok Güzel yarışması başladı. Daha önce soğuk ve mesafeli kadın imajıyla bilinen Erener, hiç tanımadığı insanlarla kurduğu sıcak diyaloglar ve yaptığı esprilerle doğal yüzünü gözler önüne serdi. Ama maalesef o doğallığı mimikleriyle gösteremedi.

Program öncesi soluğu estetik merkezinde alan şarkıcı, botoksun dozunu fazla kaçırdı. Erener, program boyunca alın bölgesini hiç oynatamıyor ve dudakları yeni doldurulduğu için zor hareket ediyor.
“AYNI SEZEN AKSU”
50 yaşındaki Sertab Erener’in yüzündeki değişiklik sosyal medyada da epey konuşuldu. Sosyal medya kullanıcıları Erener’in yeni halini Sezen Aksu’ya benzetti.
İşte yorumlardan bazıları…- Sertab botoks sonrası Sezen Aksu’ya benzemiş – Hep derim ‘her şeyin fazlası zarar’ diye. – Tamam Sertab 50 yaşında göstermiyor ama 20 olmak için de zorlamasa…
Ünlü şarkıcı, daha önce yaptığı bir  açıklamadı; “Kulak arkasından doku alıyorlar. Laboratuvarda üç hafta boyunca senin kök hücreni üretiyorlar. 10 milyon yeni kök hücreyle geliyorlar ve onları yüzüne enjekte ediyorlar. Yeni kök hücre demek, yeni bir cilt demek. Bayağı işe yaradı” demişti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın