Sevgilinizin gözü dışarıda mı

Sevgiliniz ya da eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız işte aldatma için en belirgin on neden..

09 Ocak 2015 Cuma, 00:18

Amerika da yapılan bir araştırmaya göre, erkek aldatmak için her durumda kendine geçerli, gerekli ve makul bir sebep buluyor.
İşte erkeğin ihanetinin en belirgin on nedeni…
1- Belki de size olan sevgisi bitmiştirUzun ilişkilerde eşlerine olan duygularını yitiren erkekler, ayrılmak yerine, başka bir kadınla ilişkiye girmeyi tercih eder.
2- Onunla yeterince ilgilenmiyorsanızKadınlar uzun süreli ilişkilerde eşlerine yeteri kadar ilgi göstermemeye başlar. Bu da zamanla erkeği kadından soğutur.
3- Eğer onu bir kez bile affettiysenizÇoğu kadın, eşi kendisini aldattığında bunu affeder. Bu da erkeğin yeniden ihanet etmesine cesaret kazandırır.
4- Sürekli dırdır edip duruyorsanızOnu hiç dinlemeyip sürekli kendi fikirlerinizi empoze etmeye çalışıyorsanız, partnerinizin aklına başkasının gelme ihtimali her zaman yüksektir.
5- Sık sık aldatma fırsatı buluyorsaHiçbir erkek sekse kolay kolay hayır diyemez. Erkeğin ihanet için fırsatı varsa, bunu değerlendirmekten hiç çekinmez.
6- Başka kadınlar çok ilgi gösteriyorsaBir erkeğin başka kadınlar tarafından arzulandığını hissetmesi, egosunu okşar. Bu durumda aldatma kaçınılmazdır.
7- Sizi kandıracağına inancı tamamsaErkeklerin çoğu, Gözlerin görmediğini, kalp de hissetmez sözüyle hareket eder ve eşini kandırabileceğine çok inanır.
8- İhanetin tadını bir kere bile aldıysaİhanet, başka bir kadınla yasak ilişki erkeklerin adrenalinini yükseltir. Bu heyecan, ihanetin de en büyük nedenidir.
9- Eğer siz de ona ihanet ettiysenizErkek, eğer partneri tarafından ihanete uğrarsa kendisi de aynı yolu seçer ve partnerinden ihanet ederek intikam alır.
10- Cinsel hayatınız monotonlaşmışsaEvlilik, zaman içinde giderek seks hayatını de monotonlaştırır. Bu da en büyük ihanet nedenlerinden biridir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...