20 Ocak 2021

Sevgilinizin sizi özlemesini sağlayın

İlişkinizi canlı tutmak ve uzun süreli olmasını sağlamak için tüyolar...<br />
0 0

Soluksuz yaşanan ilişkilerde problemler eksik olmaz. İlişkinizi canlı tutmak ve uzun süreli olmasını sağlamak için, küçük aralar yaratarak sizi özlemesine izin vermelisiniz. Özlem duygusu yüksek bir erkek, sizinle tartışmak yerine anın tadını çıkararak kendinizi dünyanın en güzel kadını hissetmenizi sağlayabilir.
-Arkadaşlarınızla vakit geçirin. Sevgiliniz ya da eşiniz olmadan bekar günlerinizde olduğu gibi kız arkadaşlarınızla dağıtmaya çıkın ve gece boyunca onunla sadece 1 kez konuşun.
-Gün içinde onu ilk arayan sizseniz artık aramayın! Onun aklına geldiğiniz anda ilk yapacağı şey sesinizi duymak istemesi olacaktır.
-Cüzdanına, kıyafetlerinin arasına ya da cebinin içine yazdığınız küçük erotik notları saklayın ve bunu görmesini bekleyin. Notu okuduğunda yüzünde muzur bir gülümseme ve kalbinde siz olacaksınız.
-Ayrı kaldığınız 3 ya da 4 günün ardından ona erotik fotoğrafınızı yollayın. Böylece sizi ne kadar özlediğini bir kez daha anlamasına yardımcı olursunuz.
-Kendinizden parçalar bırakmak sizi özlemesini sağlar. Arabasına ya da evine size ait toka, parfüm ya da ruj gibi eşyalarınızı bırakabilirsiniz.
-Meşgul ve yoğun biri olduğunuzu ona hatırlatmak için telefonlarını hemen açmamayı deneyin.
Soluksuz yaşanan ilişkilerde problemler eksik olmaz. İlişkinizi canlı tutmak ve uzun süreli olmasını sağlamak için, küçük aralar yaratarak sizi özlemesine izin vermelisiniz. Özlem duygusu yüksek bir erkek, sizinle tartışmak yerine anın tadını çıkararak kendinizi dünyanın en güzel kadını hissetmenizi sağlayabilir. Yüksek Topuklar ekibi olarak kendinizi özletmenin yollarını araştırdık. Sayfaları gezerek özletmenin sırlarını öğrenebilirsiniz. – See more at’ http’//www.yuksektopuklar.net/ask/iliskiler/item/10364-ozletmek.html#sthash.iLFK0uEw.dpuf

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın