Sevgilinizin yalan söylediği nasıl anlaşılır

Sevgilinize güveniyorsunuz ama yine de içinizde şüphe mi var? Bu önerilerle doğru söyleyip söylemediğinden emin olabilirsiniz…

25 Temmuz 2015 Cumartesi, 16:08

Güven sorunu, bir ilişkiyi temelinden sarsar. Arada aşk olması duygularınızı etkiliyor. Yalan söylediğini düşünüyorsunuz ama emin olamıyorsunuz, bir taraftan da doğru söylüyorsa kırarım korkusunu içinizden atamıyorsunuz. Dikkat etmeniz gerekenleri sizin için bir araya getirdik.

İyi gözlemleyin

Size bir şeyler anlatırken, hareketlerini dikkatli inceleyin. Ellerini, ayaklarını sürekli oynatıyordur ya da saçlarıyla oynuyordur. Dikkatin üstlerinde toplanmasından hoşlanmazlar ve ya konuyu değiştirmeye çalışırlar ya da sinirlenirler. 

Anlattıkları şey yüzünden ne kadar üzgün olduklarını döne döne tekrar ederler, sürekli şikayet etme durumu vardır. Genelde sizinle arasına defter, vazo gibi şeyler koyup bir tür bariyer oluşturma eğilimindedirler. 

Aynı soruyu defalarca sorun

Yalan söylediğinden şüphelendiğiniz kişinin anlattığı detaylara dikkat edin, mutlaka bir yerde açık verecektir. Konuyla ilgili gereğinden fazla bilgi ve detay verirler. Bir soru sorduğunuz zaman anlık duraksamalar yaşayabilirler çünkü o an size anlattıkları detayları hatırlamaya çalışırlar. Aynı soruyu defalarca sorun, bir tür sorgulama tekniği olarak kullanılan metot, mutlaka bir yerde açık vermesini sağlayacaktır.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...