Sevilmeyen erkek ve kadın tipleri

Kadınlar erkeklerin, erkekler de kadınların hangi yönlerinden nefret eder?

30 Ocak 2015 Cuma, 08:51

Kararsız
Pısırık olmayı bırakın. Eğer hoşlandığınız birine birlikte bir yere çıkmayı teklif ederseniz kabul eder. Nereye gideceğiniz konusunda bir beklentisi yoksa liderliği ele alın. Baskı altında olsanız da rahat olun, çok zor olmayacak. Ne tür yemekleri, hangi filmleri veya nerelere gitmeyi sevdiğini sorun. Kararsızsanız hoşuna gidecek bir kaç alternatif sunun ve seçmesine izin verin.  Bazı şeyleri kontrol altına almanız gerektiği doğru ancak her zaman seçim yapma fırsatı da sunmalısınız.

Arayacağını söyleyip aramayan
Kadınlar ‘arayacağım’ deyip aramayan erkekle ilişkisini yeniden gözdn geçirir. Eğer onu bir daha görmeyecekseniz bunu kibarca yapmanız gerek. Bu bir kadını arayacağım diye umutlandırarak terk etmekten daha doğru.

Hesabı bölen
Kadınların feminist duygularını incitmekten korktuğunuz için hesabı ikiye böldürdüğünüzü söylemeyin.  Eğer bir kadını dışarı davet ettiyseniz gece sonuna kadar tüm hesapları siz ödersiniz. Bunun cinsel ayrımcılıkla ilgisi yok. İlk buluşmada her zaman erkekler öder. Başka beklentiniz olmasın.

Sarhoş, düzgün konuşmayan
Eğer bir kaç kadeh içtikten sonra kendinizi kaybediyorsanız, yeni bir kadınla çıkarken dikkatli olmalısınız. Birlikte zaman geçirirken saçma sohbetler,  anlamsız konuşmalar yapan bir erkek asla cazip olamaz. Bunun yerine ne kadar içtiğinize dikkat edin.

Her şeyi onaylayan
Hiçbir kadın her şeyi onaylayan bir erkekten hoşlanmaz. Tavsiyeler veren, sorular soran, ilgili erkekler daha caziptir.

PEKİ ERKEKLER KADINLARDA NELERDEN HOŞLANMIYOR?

Garip davranan
Buluşmada özensizlik kabadır. Hiçbir erkek son dakika randevusunu erteleyen, iptal eden bir kadından hoşlanmaz. Düşüncesiz  tavırlarınız, hazırlanamama gibi nedenlerle geç kalma erkekleri kızdırır. Örneğin herhangi bir nedenle geç kalacaksanız mutlaka haber verin.

Süper kendine güven
Kendine güvenmek doğrudur ancak çok fazla özgürlük kötü olabilir. Ondan daha iyiymiş ve ihtiyacınız yokmuş gibi davranmanız onun için hoş bir durum değil. Siz onun yerinde olsaydınız bu kadar kendini beğenen biriyle olur muydunuz?

Erkekler basit ihtiyaçları olan basit varlıklardır. Biriyle çıktığınızda kendinizi ona bırakın, ‘kendi hesabımı öderim’ mantığından uzaklaşın ve hesabı ödemesine izin verin. Zaman zaman eski moda davranışlarda bulunmak aranızdaki iletişimi arttırır.

Biyolojik saatiniz
Üzgünüz bayanlar ama erkekler bir kadının bebek yapma süresinin az kalması ve çocuk sahibi olma konusunda baskı istemezler. Bir erkeğin çocuk sahibi olma konusundaki görüşünü merak ediyor olabilirsiniz. Ancak ilk buluşmada çocuk sahibi olmak isteyip istemediğini sormanız onu kaçırmanıza neden olur. Birbirinizi tanıdıktan sonra zamanla evlilik ve çocuk hakkındaki düşüncelerini öğrenirsiniz. vaktiniz azsa ve ciddi planlar yapmıyorsanız zaman kaybetmeyebilirsiniz.

Kötü erkek bağımlılığı
Kadınlar çekici, flörtöz, oyuncu erkeklerden hoşlanır. Onunla vakit geçirmek, birlikte olmak ister. Genç kızlık dönemlerinizdeki bu halinizden kurtulun. Kötü çocukla mı yoksa iyi çocukla mı birlikte olmak istiyorsanız karar verin.

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...