16 Mayıs 2022

Şeyda Söyler ile Microblading Kaş Tasarımı

0 0
2 min read
0 0

Çağa ve topluma uygun bir şekilde bütün bayanların güzelliğini gözden geçirmesi çok önemli. Bakımlı olmak, güzel görünmek ve içindeki güzelliği dışarı yansıtmak, aslında tüm bayanların üzerinde durması gereken bir konu.

Microblading Nedir?
Microblading kaş tasarımı, güzelliğinize farklı bir boyut katacak çok önemli ve uzun süre kalıcı olan bir çalışmadır. İnsanların neredeyse tamamında kaş problemleri güzelliği etkileyen önemli unsur hatta soruna dönüşebilmektedir. Kusursuz ve dikkat çekici bir görünüme sahip olan kaş yapısı güzelliğin de en önemli temellerinden birini oluşturmaktadır.
Size, salonumuzda verdiğimiz kaliteli hizmetle birlikte çok daha güzel ve hoş görünme fırsatı sağlıyoruz. Elbette ki yüksek teknolojimizi kullanılarak uyguladığınız microblading yöntemi ile birlikte, estetik bakımından mükemmel bir görüntüye kavuşabilirsiniz.
Microblading Kaş Tasarımı Dikkat Edilmesi Gereken Konular
Bize müracaat eden insanların fiziksel özelliklerini analiz ederek bu işe başlıyoruz. Yüz şekli ve nasıl bir tasarımın yüzünüze uygun olacağını belirliyor ve çalışmalara bu şekilde başlıyoruz. Planlarımıza uygun şekilde gerçekleşen seans yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bunu takip eden süreçte bir ay içinde kontrolün yapılması da önemli ve gereklidir.
Son dönemde güzelliğinize ve bakımlı olma konunuza yaptığı katkılarla, Microblading 3d kıl tekniği tasarımcısı Şeyda Söyler size bu ve benzer konularda mükemmel fırsatlar sağlıyor.


Microblading Kaş Tasarımı Size Ne Sağlar
Öncelikli olarak bu uygulamanın size daha güzel kaşlar ve aynı zamanda çok daha güzel olma şansı sağlayacağını söyleyebiliriz. Bu şekilde hoşnut olan müşterilerimiz, işimize daha sıkı sarılmamızı sağlıyor.
Üç yıla kadar dayanabilen ve yarı kalıcı bir uygulama olan microblading, her türlü koşulda hazırlıklarınızı daha kolay hale getiren bir yöntemdir. Bu sayede makyaj konusunda bir hayli zaman kazanacağınızı söyleyebiliriz.
Gerçekten microblading kaş tasarımı uygulamasının yüksek teknolojinin güzellik konusunda insanlara sunduğu dayanıklı bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Kaş yapısını beğenmeyen insanlar için bunun iyi bir seçenek ve fırsat sunması, size daha güzel olma şansı veriyor. Detaylı bilgi için www.seydasoyler.com adresinden iletişim kurabilir ve bu işlemi hem sağlıklı koşullarda hem de en uygun şekilde hizmet olarak alabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın