16 Mayıs 2022

Sezon Trendi Mom Jeans

0 0
2 min read
0 0

Moda trendleri her geçen gün değişime uğruyor. Kadınlar da bundan dolayı her sezon öncesinde hangi parçaların ön plana çıktığını inceliyor ve bunlar arasından seçimlerini yaparak şıklıklarını tamamlıyorlar. Fakat bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli detay, vücut yapısına uygun tarzdaki parçaları bularak doğru kombini yapmak. Aksi halde ortaya çıkacak olan sonuçlar tahmin edilenden çok daha kötü olabilir. Son birkaç senedir kadınların karşısına en fazla çıkan trendlerden bir tanesi ise mom jeans. Genel olarak boyfriend jeans modelleri ile karıştırılan bu pantolon modeli, aslında çok daha farklı bir kesimde hazırlanarak kadınlara sunuluyor.

Mom Jeans Nedir?

Pek çok kadının kullanmak istediği ancak ne olduğu tam olarak bilemediği bu pantolon türünde genel olarak bel kısmı yüksektir ve tam olarak oturur. Bel ve kalça bölümü vücuda iyi bir şekilde oturduğu için ortaya çıkacak olan görüntü istekleri karşılıyor. Bu sayede giydiği kot pantolonun rahat bir kesime sahip olmasını isterken bel ve kalça kısmının çok bol olmasını istemeyen kadınlar, bu model ile isteklerini kolaylıkla elde etmiş oluyorlar. Bel kısmı dar, bacak bölümüne gelmeye başladığı zaman hafifçe bollaşan ve paça bölümünde hafifçe darlaşmaya başlayan mom jeans modelleri pek çok konuda kadınlara ciddi bir kolaylık sağlamakta. Kadınlar bu modeli oldukça kolay bir şekilde kombileyebilirler.

Mom Jeans Nasıl Kombilenir?

Pek çok kadın mom jeans kombinini nasıl yapabileceğini bilemiyor. Halbuki spor bir görünüm için gömlek yeterlidir. Bunun için gömleğin uç kısımları pantolonun içerisine sokulmalı ve kombin uygun bir kemer ile tamamlanmalıdır. Bununla beraber mom jeans modelleri basic tişörtler ile de kombinlenebilir. Başta beyaz olmak üzere pantolonun renklerine uygun tarzdaki basic tişörtler ve spor ayakkabılar; istenilen görünüm elde edilmiş olur. Bu tarza kombinde tercih edilecek olan ayakkabı ise yine son dönemlerin trendi olan beyaz sneaker olur. ZDN Jeans bünyesinde satışa sunulan bu pantolonları satın almak isteyen kadınlar ise https://www.zdnjeans.com.tr/mom içerisinden kolayca seçilebilir, satın alındıktan sonra da farklı kombinlerde kullanılır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın