14 Nisan 2021

Siyah kuğu makyajı için 4 basit adım

Cazibeli siyah kuğu makyajınızla göz kamaştırmaya hazır mısınız? İşte bunun için izlemeniz gereken adımlar...<br />
0 0

Sonbaharın gelişiyle birlikte makyajda koyu tonlara olan eğilimimiz ile birlikte değişik stiller deneme isteğimiz de arttı. Siz de görünümünüze biraz farklılık katarak ilgi odağı olmak istemez misiniz? O halde bir bale eserinin kahramanı ve efsanevi bir filmin karakteri olan siyah kuğudan esinlenebilirsiniz.

Siyah kuğunun çekiciliğine bu sıra dışı makyajla siz de sahip olabilirsiniz!

İlk adım’

Cildinizi pürüzsüzleştirmek ve ona ışıltı katmak için tenine fondöten uygulayarak makyajınıza başlayın. Fondöteni ufak bir fırça ile yuvarlak hareketler yaparak teninize yedirin.

İkinci adım’

Siyah kuğudan ilham alarak yapacağınız makyajın kalıcı olması için, ilk olarak göz kapaklarınıza primer uygulayın. Ardından, orta boy ve sık kılları olan bir far fırçasını siyah fara batırın ve göz kapaklarınızın dış köşelerine irice bir kuyruk çizin. Aşırı siyah görünümden kaçınmak ve farı kalıcı kılmak için, transparan pudra ile hafif bir dokunuş yapın. Son olarak alt kirpik diplerine çok ince bir çizgi halinde siyah jel eyeliner uygulayın ve iki kat maskarayla göz makyajınızı noktalayın.

Üçüncü adım’

Kaşlarınızla aynı tonda bir kaş farını, eğik uçlu bir fırça yardımı ile uygulayarak ifadenizi daha vurgulu bir hale getirin.

Dördüncü adım’

Dudaklarınızda kusursuz yumuşaklığı yakalamak için, diş fırçasını yuvarlak hareketlerle dudaklarınızda gezdirerek peeling ve nemlendirici lipstick uygulayın.

İşte hazırsınız!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın