Sizden bir şey mi gizliyor

Sizden bir şey saklayıp saklamadığını anlamanın en kolay yollarını veriyoruz. Bütün erkekler yandı!

29 Mart 2016 Salı, 15:07

Sizden bir şey mi saklıyor? Bizim de sırlarımız olduğu ve kimsenin bilmesini istemediğimiz halde malesef diğer insanlara karşı sürekli merak içinde oluyoruz.Hele ki bu diğer kişi erkek arkadaşımızsa bu merak daha da artar ve kesinlikle öğrenmek zorunda olduğumuzu zannederiz.Sırları öğrenmek mümkün olmasa da bizden sakladığı şey hakkında bilgi sahibi olabileceğimiz ipuçları var!
BOĞAZI KURUYORSA
Sizden bir şey saklamak onu sinirli bir insan haline getirir. Vücudu da buna bir tepki vererek panik durumuna geçer.Vücut Dili Enstitüsü Başkanı ve ‘Düşündüğünüzden Daha Fazla Şey Söylüyorsunuz’ (You Say More Than You Think) kitabının yazarı Janine Driver “Sırrı ortaya çıktığı takdirde kendisi için önemli olan bir şeyi kaybedeceğinden korkar.http’//www.rujlu.com
Araştırmalar, böyle bir durum karşısında yemek borusu kasları kasılmaya başladığı için boğazının kuruyacağını gösteriyor” diyor.
Onu yakalayın!
Konuşma esnasında çok fazla yutkunması, boğazını gevşetme isteğinden kaynaklanır. Bu gerçekleştiğinde hangi konuya değindiğine dikkat edin. Bu, size sırrının neyle ilgili olduğu konusunda ipucu verecektir.
DAHA FAZLA SEVİŞMEK İSTİYORSA
Sevgiliniz her zamankinden fazla istekli olabilir. Ama yine de seks isteğinin birdenbire artması, bir şeylerin ters gittiğinin de işareti olabilir.
Dikkat!
Psikolog Krista Bloom “Bir şeyler saklayan bir erkek konuşup duygusal bir bağ kurmaktan çekinir çünkü sakladığı şeyi ağzından kaçıracağından korkar” diyerek konuya yorum getiriyor ve ekliyor’ “Bunun yerine, sizi sevdiğinden dolayı, sizinle fiziksel temas kurarak boşluğu doldurmayı amaçlar.”
İlişkinizdeki nişanlanma gibi ani bir değişiklik de sevgilinizin seks dürtüsünü etkileyen birçok etkenden biri olabilir. Bu yüzden, yaptığı açıklamaları göz ardı etmeden bir çıkarım yapmayın.
ÇOK FAZLA DETAY VERİYORSA
Erkek arkadaşınızın size gün içinde nerede olduğu ve ne yaptığıyla ilgili tonlarca bilgi vermesi sizi yanıltmasın. İlk başta bunun sebebinin çok dürüst olması olduğunu düşünebilirsiniz. Ama asıl neden kendisini koruma isteği olabilir!
Yanılmayın!
Driver “Erkek arkadaşınız size bir şeyler anlatırken hikayeyi çok fazla detayla süslüyorsa, bunu bir uyarı işareti olarak algılamanız gerekebilir” diyor ve ekliyor’
“Özellikle bir şey anlatırken birden durması, daha fazla detay bulmaya çalıştığının işareti olabilir.” Düşünün, siz ona bir şey anlatırken, barmenin adı veya duvarların rengi gibi, çok fazla detaya giriyor musunuz? Hayır, çünkü böylesine önemsiz şeyleri aklınızda tutmuyorsunuz.
ELLERİ CEPLERİNDE DURUYORSA
Onun sizden bir şey sakladığından şüphelendiğinizde elleriyle ne yaptığına çok dikkat edin. Myers, insanın bir şey sakladığında ellerini görülmeyecek bir yere koyduğunu ya da vücudunun belirli yerlerinde dolaştırdığını söylüyor.
Örneğin konuşurken ellerini boynuna koyduğunda yanlış bir şey yaptığının bilinciyle kendisini rahatlatmaya çalışıyor, diyebiliriz.
Sizi yine de uyaralım’ Bazı erkekler doğal olarak bir duvara yaslanıp durmayı tercih ederler. Bu, erkek arkadaşınızın da rahat olduğu bir pozisyonsa hemen onun yalancı bir erkek olduğu kanısına varmayın. Kısacası şüphelenmeden önce onu iyi tanıdığınızdan emin olun.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...