17 Ocak 2022

Slimmy Zayıflama Hapı

0 0
7 min read
0 0

Pek çok insanın fazla kilolarından şikayetçi olduğunu görürüz. Özellikle bölgesel yağlanmanın oluşturduğu şikâyetler çok daha fazla olmaktadır. Genelde yaz ayları yaklaşmaya başlayınca diyet programlarına başlanır. Hızlı bir şekilde kilo vermek isteyen bireyler bazı durumlarda sağlıklarını bile tehlikeye sokabilirler. Sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmek için doğru programlar kullanmalı ve alınan desteklerle çok daha başarılı bir şekilde kilo kaybı mümkün olabilecektir. Bu alanda özellikle bölgesel zayıflamada etkili olan bir destek olarak düşünebileceğiniz slimmy zayıflama hapı içeriğindeki özler bakımından oldukça etkili bir üründür. Alışılagelmiş zayıflama ürünlerinden çok farklı bir ürün olan slimmy, şeffaf ve kaliteli bir ürün olmaktadır. Yeni nesil bir zayıflama preparatı olarak nitelendirebileceğiniz bu form özel şişesi içerisinde 30 tablet olarak sunulmaktadır. Şişesi korumalı olmakta ve kutu ambalajı içerisinde sunulmaktadır.

Genel olarak bakıldığında Dr. Althen’s ürün grubu için hazırlanmakta olan zayıflama hapı Euromonitor Ltd. tarafından üretilmektedir. Ülkemizde 2015 yılından itibaren kullanılan ürün kısa süre içerisinde etki göstermekte bitkisel içerikleri ile de oldukça özel ve kaliteli bir içeriğe sahip olmaktadır. Yapılan klinik araştırmalarda bölgesel yağlanma ve form sağlamak amacı ile oldukça başarılı sonuçlar alınmıştır. İçerisindeki mükemmel özlerle piyasadaki pek çok üründen farklı olmaktadır. Formülünü incelediğinizde ise yoğun miktarda sıkıştırılmış lotus çiçeği özleri ve guarana tohumu yer almaktadır. Lotus çiçeği nilüfer çiçeğine benzemektedir. Su zambağı olarak ta adlandırılabilmektedir. Geniş yaprakları bulunmaktadır. Genel olarak mikrop öldürücü etkileri vardır. Kalbi kuvvetlendirmekte ve sinirleri yatıştırmaktadır. Bu özelliklerinin yanında zayıflama alanında da çok etkili olmaktadır. Bunların yanında slimmy zayıflama hapı içerisinde guarana tohumu da yer alıyor. Bu içeriğin zayıflama yardımcılarının, enerji takviyelerinin hatta alkolsüz içeriklerin temel ürünü olduğu görülmektedir. Kahve çekirdeklerinden üç kat daha fazla kafein içerdiği bilinmektedir. Bu özler üzerinden klinik alanda yapılan çalışmalarda merkezi sinir sistemi üzerinde uyarıcı etkileri görülmüştür ve yorgunluğu giderici özelliklerinin yanında dikkat yükselttiği de belirlenmiştir. Son dönemlerde yapılan çalışmalarda ise iştahı azalttığı, enerjiyi yükselttiği ve beyni canlandırdığı da görülmüştür. Belirli kanser türlerini önleyebildiği de görülmektedir. Tüm bu özlerin birleşimi ile slimmy zayıflama hapını diğerlerinden ayıran metabolizmal ve kardiyovasküler yan etkileri olmaması gibi özellikler ortaya çıkmaktadır.

Esasında ürünün kullanımı ile herhangi bir ekstra hareketliliğe gerek yoktur. Ancak diğer ürünlerden farklı olarak uygun diyet programları ile bir arada da kullanılabiliyor. Ürüne bu anlamda L-Carnitine, Funda yaprağı ve Biberiye yağı da eklenmiştir. Tüm bu özlerin birleşimin oluşturduğu etkiler arasında bağırsak tembelliğini azaltması da yer vermektedir. Özellikle boşaltım sistemine engel teşkil etmeden yağ yakımını da yardımcı olabilmektedirler. Bu alanda slimmy zayıflama hapı içerisindeki L Carnitine tüm hücrelerimizde bulunan ve metiyonin amino asitler tarafından sentezlenen bir öz olmaktadır. Genel olarak böbreklerde ve karaciğerde üretilmektedir. Kalpte saklanan bu öz aynı zamanda beyinde ve kaslarda da depolanmaktadır. Bu madde vücudumuz içerisinde yağın enerji olarak kullanılmasında etkilidir. Bu nedenle vücut geliştirme sporu yapan bireylerin kullandığı pek çok vitamin takviyesinde de bu içeriğe rastlamak mümkündür. Ayrıca ürün içerisinde bulunan funda yaprağı özleri de idrar söktürücü etkisi ile bilinmektedir. Bu nedenle zayıflama alanında çaylarının çok fazla tüketilebiliyor. Bir diğer üründe biberiye olmakta ve biberiye hazımsızlığı gidermekte, bağışıklık sistemi güçlendirmede, kan dolaşımını artırmada hatta toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırmada kullanılan çok önemli bir öz olmaktadır. Bu mükemmel özler slimmy zayıflama hapı içerisinde birleşerek çok daha mükemmel bir sonuç elde edilmesini sağlamaktadır.

Yağ yakımına yardımcı olan ekstrelerin yanında tokluk hissini destekleyen yardımcı içeriklere de sahip olan ürün, tüm bu bileşenleri ile ideal forma kavuşabilmenizi sağlayacaktır. Gerekli düzeylerde optimize edilen ürün aynı zamanda lotus çiçeği, turunç ekstreleri ile de gün boyu zindelik sağlayacaktır. Tokluk hissi oluşturan ürün aynı zamanda su tüketiminizin de desteklenmesini sağlayacaktır. Günlük olarak her bireyin 2- 2,5 lt su tüketimi tavsiye edilmektedir. Tabi ki bu alt sınırdır. Hava sıcaklıkları ve artan aktivitelere göre su tüketimi de artabilir. Genel olarak tüm vücudumuzdaki sistemler su ile faaliyetlerin sürdürmektedir. Yeterli olarak su tüketimi olmazda pe çok aksaklıklar olacaktır. Sadece yüzde iki oranında azalan su tüketiminiz bile vücudunuz üzerinde hafif yorgunluklar, dikkat toplamada zorluklar, hafızada hafif bozulma, yapılan işe odaklamama gibi güçlükler ortaya çıkacaktır. Bu nedenle slimmy zayıflama hapı bu alanda da günlük su tüketiminizi destekleyecek ve genel olarak beslenme programınızda bir düzen sağlayacaktır. Ürün genel olarak boşaltım ve dolaşım sisteminiz üzerinde etkili olacak ve denge oluşturarak sistemin çok daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Genel olarak hangi diyet programını kullanırsanız kullanın, hangi yardımcı ürünü ek olarak günlük beslenme tablonuzda yerin verin yeme alışkanlıklarınız tamamen değişmeden zayıflamanız imkânsız olacaktır. Bu durumu farkında olan mühendisler slimmy zayıflama hapı içerisindeki içerikleri yeme alışkanlıklarınızı değiştirme üzerine kurmuştur.

Hazırlanan özel formül sayesinde yemek yeme alışkanlıklarınızın yanında sıvı tüketiminizde bir düzene oturtulmuş olacaktır. Bu şekilde vücutta özellikle basen, karın ve bel bölgesinde depolanan yağların yakılması hızlandırılmış olacaktır. Aşırı hareketliliğe gerek duyulmadan ve en önemlisi termojenik etkiler ile bu bölgelerde toplanan yağların yakılması sağlanabilecektir. Uygun kalori oranlarında bir diyet tercih edildiğinde ürünün diyet programı ile birlikte kullanımı söz konusu olacaktır. Oral yollarla tüketilen ürünün orijinalliğini test etmekte bir o kadar kolay olacaktır. Kısa sürede etkisini gösteren bir ürün olduğu içinde slimmy zayıflama hapı orijinallik testini hemen yapabilirsiniz. Ancak paketin üzerinde orijinal olduğunu gösteren fiziksel güvenlik önlemleri de bulunmaktadır.

Ayrıca içeriğinde bulunan tüm bu çiçek ekstreleri, bitkiler ve SHM özleri sayesinde yeme alışkanlıklarınızı değiştirmesi ile de genel olarak beslenme alışkanlıklarınız üzerinde bir değişim söz konusu olacaktır. Yani vücut sistematiği üzerinde bir otokontrol ortaya çıkacaktır. Genel olarak slimmy zayıflama hapının etileri yaşa, cinsiyete, vücut kitle indeksine, kişiye göre değişebilecektir. Vücut kitle endeksiniz hesaplandığında 20 kilo fazlalığınız bulunuyorsa, ürünün düzenli kullanımı ile bir ayda 11 kg verebilirsiniz. 14 kilo fazlalığınız varsa ise de 8 kilo verebilmek mümkündür. Bu oranlar bu şekilde oluşabiliyor. Vücut kitle endeksi hesaplamak için boyunuzu yine kendisi ile çarparak elde edeceğiniz sonucu kilonuz ile bölerek elde edebilirsiniz. Çıkan sonuç 18,5 ile 24,9 kg arasında ise normal olacaktır. Bu değerlerin altında kalan değerler zayıf, üstünde kalan değerler ise fazla kilolu olarak nitelendirilebilir. Özellikle 30 ve üzeri değerler obez sınıfına girecek ve artık sağlığınızı tehdit etmeye başlayacaktır. Bu durum özellikle bölgesel olarak fazlalıklardan oluşuyorsa çok daha tehlikeli sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Yaşam kalitenizin artması için vücut kitle endeksinizin normal düzeylerde olması gereklidir. Bu nedenle çeşitli diyet programları uygulayabilir. Ama en önemlisi yeme alışkanlıklarınızın ve sıvı tüketiminizin tamamen değişmesi olacaktır. Ürün buradaki slimmy sipariş kısmından ısmarlanabilir. Bu nedenle slimmy zayıflama hapı çok önemli bir destekçi olacaktır. Ve size mükemmel bir zayıflama programının yanında beslenme düzeninizi tamamen değiştirmek için fırsatlar sunmaktadır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın