17 Mayıs 2022

Stilimle evlenir misin

0 0
2 min read
Yaz ayları evlilik ayları olarak bilinir. Halbuki ben kışın evlenmek istiyorum. Gelinlikler hep uzun, beyaz, kabarık ve abartılı olarak bilinir ama ben sade ve kırmızı istiyorum…<br />
0 0

Modanın en büyük etkisi “klasik” kelimesinin anlamını yitirmesiyle olmuştur. Cesaret stili, stil de farklı olmayı doğurmuştur. Böylece günlük hayattaki trendlerde bile birbirimizden ayrıştığımız noktada, hayatımızın en mutlu gününde de tabiî ki birbirimizden farklı olacağız. ilk mitoz bölünmesini gelinliklerimizde, farklılıklarla yaşayacağız. Kimimiz daha rock’n roll bir evlilik hayal ederken, diğeri eşiyle daha seksi planlar kuruyor olabilir. Külkedisi ve Noel babaya inana romantikler, aşkların ömür boyu süreceğini düşlerken; retro, çılgın ama gerçekçi olanlar daha düğün gecesinde altı ay sonra boşandıktan sonra mahkeme çıkışı gideceği tropik tatilin hayalini kurmaktadır. Farklı insanların yaşadığı farklı hayatlar elbette ki birbirine fark atar. Böylece gelinlerin aşka bakış açısı olduğu kadar, o özel gecede giyecekleri gelinliklerde de farklılıklar yaşanacaktır.

ROCK-CHIC
Rock’n roll seven gelinler, tabii ki rock-chic bir edayla evlenmek ister. Gelinlikleri her ne kadar sade olsa da, zincir detaylı aksesuarlar ve takılarla, asi makyajla ve siyah ojelerle, kabarık ve özensiz saçlarla ve arka fonda The Kills’in “Cheao and Cheerful” şarkısı eşliğinde emin olun düğünleri tam anlamıyla rock’n roll olacaktır. Tabi damadın size uygun giyinmesi gerektiğini de göz ardı etmeyin.
Ne giyilmeli’ Rock-chic gelinlerin gelinlikleri, üzerlerindeki aksesuarlarla hareketlenemli. Gelinliğin üzerinde ne kadar az dantel ve işleme olursa o gelin o kadar rock ruhu taşıyordur. Romantik akımların tersine rock akımı gerçekten sert ve asidir. Gelinliğin kesimi, modeli ve kumaşı da bu detaylara uygun seçilmelidir.
Aksesuar’ Rock’çı gelinimizin aksesuarlarında kurukafalar, zincirler ve kalın ipler eksik olmaz. Hatta vücuduna geçici dövme bile yaptırabilir. Unutmayın bu sizin geceniz, ruhunuzu dışa vurma zamanının ta kendisi!
Nerede evlenmeli’ Tabii ki rock’çı gelinin evleneceği yer ne bir belediyenin nikah dairesi ne de Çırağan Sarayı’dır. 0, Taksim’in arka sokaklarındaki rock bar’lardan birini kapatabilir; bira ve cips servisi eşliğinde stiline uygun bir gece yaşayıp, yaşatabilir.
 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın