19 Mayıs 2022

Tablo

0 0
2 min read
0 0

Tablo günümüzde çok yaygın olan dekor açısından önemli bir üründür. Duvarların boş ve sade görünümünün önüne geçmek adına maliyeti de düşük olduğundan yaygın olarak ev ve ofislerde görebiliriz.Tablo derken tabi kide kanvas tablolardan bahsediyoruz.Yağlı boya tablolar kanvaslara göre biraz daha pahalı çünkü oraya el sanatı giriyor.

 

Kanvas tablo ile yağlı boya tablolarda kullanılan tuvaller genelde aynıdır.Tabi ki ucuza alınan kanvasları kastetmiyorum. Kanvas tablo tuvali pamuklu bir bez üzerine dijital baskı makinaları ile baskı yapılarak oluşmaktadır.İnternet üzerinde gördüğümüz her türlü görseli kaliteleri baz alınarak baskı yapma ihtimali vardır.O yüzden çeşit olarak bir kısıtlama yoktur.

 

Yağlı boya tablolara göre yapımı daha kısa sürede tamamlanır.Baskısı yapılan tablo ahşap kasnaklara gerilerek duvara asılacak duruma gelir.Günümüzde en yaygın olan tablo kategorisi aklınıza geleceği gibi dekoratif tablo.Ofislerde özellikle en çok tercih edilen ve uyum sağlayan çeşittir.

 

Bulunduğunuz ortama koyulacak tablolar kıyafet gibi düşünürsek, ortama uyum sağlamalıdır.Renk, eşyalar ve odanın ışığı da baz alınarak ona göre bir seçim yapılması gerekmektedir.Bunlara uygun seçtiğinizde ise bir tablo ile değişimin farkını göreceksiniz.Fiyat bakımından uygun olmasının güzelliği gibi hiç bir montaj veya dışarıdan birini çağırıp uğraşmasına lüzum yok.Kendiniz basit montajı ile duvarınıza asıp çok vakit harcamadan sonlandırabilirsiniz.Buradaki tek önemli ayrıntı çokta ucuz olanlara kanıp satın almayınız.Baskı kalitesi önemli bir noktadır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın