17 Ocak 2022

Takipçi Sayınız Yetersiz Mi Geliyor?

0 0
3 min read
0 0

Sosyal medya hiç şüphesiz birçoğumuzun olması gerekenden daha fazla zamanını alıyor. Sosyal medya kullanımı artık su içmek kadar önemli bir temel ihtiyaç olarak görülüyor. Sosyal medya ağlarının en yaygın olanı İnstagram da bu kervana dâhil. Birçoğumuz aktif olarak İnstagram kullanıyor, insanları takip ediyor, gönderiler paylaşıyoruz. Bu kadar çok zaman geçirdiğimiz ve emek harcadığımız bu platformda ünlü olmak hepimizin hakkı. Sosyal medyada ünlü olmak emin olun imkânsız değil. İnstagram da işler takipçi sayısına bağlı olarak yürür. Yani takipçi sayınız ne kadarsa siz o kadar ünlü olursunuz. Takipçi sayısı aslında sizin ulaşabildiğiniz ve ulaşabileceğiniz insan sayısını belirtir. İnstagram da takipçi sayınızı katlamak istiyorsanız İnstagram takipçi satın al adı altında hizmet veren sitelere başvurmanız gerekir. Evet, maalesef İnstagram üzerinde kendi çabanızla takipçi kazanmanız imkânsız. Bunun nedeni ise takipçi sayısı milyonlara uzanan hesapların oldukça fazla olması.

Fenomen Olmak Bu Kadar Zor Değil!

İnstagram da popüler olmak hemen herkesin hayali. Bu kadar önemi hak etmese de İnstagram insanları takipçi kazanmak için teşvik ediyor. Paylaşımlarınız ne kadar kaliteli olursa olsun kendi çabanızla bir yerlere gelmeniz maalesef mümkün değil. Bu durumun açıklamasını yukarıda yaptık. Çok çabalarsanız üç senede belki binleri geçebilirsiniz. Üç seneyi abartı olarak görmeyin. Ciddi manada böylesi bir sosyal ağda ancak bu kadar uzun bir sürede bir yererle gelebilirsiniz. İnstagram takipçi satışı yapan birçok kurum bulunuyor. Tarayıcınızdan aratarak bu sitelere ulaşabilirsiniz. Bu sitelerden herhangi biriyle anlaştıktan sonra takipçi paketleri satın alabilirsiniz. İnanın verdiğiniz paraya değecek. Bir kere aldığınız bu takipçi paketleri sizleri giderek büyüyen bir sayfa haline getirecek. Bu tarz hizmetlerden faydalanmak üzere ilk aşamada ne kadar takipçiye ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Sonrasında en beş tane takipçi temin eden siteyi karşılaştırarak kendinize ve cebinize en uygun olanı bulun. Sonrasında ödemeyi gerçekleştirin. Hilenin hesabınıza işlenmesi için öngörülen süreyi geçin. Sonrasında hesabınıza aldığınız takipçi paketince takipçi eklenecektir. Bu aşamadan sonra bu kitleyi daha da büyütmek üzere iyi paylaşımlar yapmanız, diğer insanların ilgisini çekmeniz gerekiyor. İşin en eğlenceli kısmı burası anlayacağınız.

Acele Etmekte Fayda Var!

Doğruluğu hali hazırda halen kesinlik ifade etmese de kulağımıza bazı olumsuz haberler geliyor. İnstagram son günlerde takipçi hilesi yapan sitelere takmış durumda. Bu durumu İnstagram daha ileriye taşırsa olacaklar pek de iyi olmayacak gibi. Bu nedenle İnstagram takipçi hilesini bu günlerde satın almanız gerekli. Tabi herhangi bir iddiamız yok ancak her an her şey olabilir. İnstagram takipçi satışı denildiğinde akıllara gelen sitelerden herhangi birine başvurarak bu hizmeti satın alabilirsiniz. Fenomen olma yolunda başarılar! Unutmayın her ne olursa olsun bu işte sabır çok önemli!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın