22 Mayıs 2022

Tam Tesettürlü Mayolarla Denizde Rahat Yüzme Keyfi

0 0
2 min read
0 0

Tam tesettürlü mayolar tesettürlü bayanlar tarafından çok tercih edilen bir tesettürlü mayo çeşididir. Tesettürün tam olması, kesinlikle vücut kavramlarını göstermemesi, vücuda yapışmaması, kolay kuruması ve aynı zamanda tene nefes aldırması çok önemlidir. Böyle özellikleri olan tesettürlü mayoların tercih ediliyor olması da zaten normaldir. tesettür mayo dendiği zaman akla onlarca şey gelebilir ama şunu doğru bilmek gerekir. Tam tesettürlü mayolar, tamamen kapalı, dini anlamda tesettürün her nasıl olması gerekiyorsa deniz kıyafetlerinde de bu şekilde olması gerektiği anlamını taşımaktadır.

Bayanların bu konuda büyük problemleri var. Tesettürün denize girme özgürlüğünü kısıtlamasının zaten bir mantığı da bulunmamaktadır. En doğrusu, tesettürün her alana uyarlanabilmesidir. Denize girme keyfini kısıtlamayacak tesettürlü mayoların bulunması da zordur. Zira, duya dayanıklı kumaşların seçilmesi, deniz tuzunda dolmayacak bir boyaması olması, rahat olması, güneşe ve ısıya dayanıklı olması en mühim konulardır. Çoğu tesettürlü bayanın en büyük deniz kıyafeti sorunu hiç şüphesiz tesettür kelimesini karşılamıyor olmasıdır. Tesettür kelimesini tam olarak karşılıyor olması için denize girip çıkarken tenin hiçbir noktasını göstermeyecek şekilde dizayn edilmiş olması gerekmektedir. Dolayısı ile teni tamamen örteceği için kişilerin aklına suya girdiğinde ağırlaşan ve yıpranan kumaşlar geliyor. Oysa ki bir tesettür mayonun uzun yıllar kullanılıyor olması gerekiyor.

İşte tam bu noktada ihvan.com.tr adresinde tam tesettürlü mayoların olduğunu fark ettik. İhvandaki tesettür mayoların bu tür problemleri yok ve deniz keyfini tam olarak yaşamanız için dizayn edilmiş durumdalar. Ağırlaşmayan, solmayan ve bedeninize yük olmayan kumaş çeşitlerini ürünlerine uygulayan ihvandan alacağınız tesettürlü mayolarla bu yaz keyfinize keyif katacak ve tesettür açısından özgürlüğünüzü kısıtlamanız gerekmeyecektir.

Alacağınız tesettür mayo sayesinde tesettürünüzün zedelenmeyecek olmasının gönül ferahlığı ile rahat bir yaz tatili geçireceksiniz. Ürünleri incelediğiniz zaman fark edeceksiniz ki ihvandaki ürünlerin tamamı kaliteli kumaşlardan yapılıyor olup, sizin isteklerinizi tam olarak karşılayacaktır. Ödeme kolaylıkları ve kapıya teslim etme sistemine sahip olan ihvan, diğer satış sitelerine nazaran tesettür giyimde favoriniz olacaktır. www.ihvan.com.tr/hasema.html

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın