17 Ocak 2022

Tarzınızı Belirleyin, Kombin Oluşturun, Aksesuarla Son Rötuşu Verin

0 0
2 min read
0 0

Eğer modern ve şık görünmek istiyorsanız; titiz bir şekilde hareket ederek, adım adım şıklığa yaklaşmanız gerekiyor. Şık ve modern görünmek için önce kendinize göre bir tarz oluşturmalı, daha sonra o tarza göre kendinize bir kombin yapmalı ve son rötuşu da vererek kimliğinizi yansıtmalısınız. Eğer bunlardan bir tanesi bile eksik olur ise; ne tarz olabilirsiniz, ne de şık görünebilirsiniz. Bu yüzden modayı her açıdan takip etmeli ve yakalamalısınız.

Çeşitli moda platformları sayesinde bunları uygularken artık zorluk çekmeyeceksiniz. Size en yakın tarzı; verilen örneklemeler ile birlikte kolayca bulacaksınız. Sunulan kombin fikirleri sayesinde de; tarzınıza göre neleri kombinlemeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Buna göre hareket ederek, son detayları da halledecek ve modern bir duruşa sahip olacaksınız.

Ünlülerin Stillerinden İlham Alabilirsiniz

Eğer kendi tarzınızı belirlemekte güçlük çekiyorsanız; ünlü isimleri takip ederek, onların oluşturdukları stillerden fikir alabilirsiniz. Bu şekilde, vücut tipi size en uygun olan ünlü ismin belirlediği tarzı kullanarak, onun gibi modern ve şık görünebilirsiniz. Ancak bunun için size ünlülerin stilleri alanında hizmet veren bir site gerekiyor. En Moda Box sitesi üzerinden hem stil, hem de ünlülerin stilleri hakkında en güncel bilgilere sahip olacaksınız. Bu sayede ünlülerin oluşturdukları tarzı yakından takip edecek, böylece kendi stilinizi de rahat bir şekilde oluşturacaksınız. Kendi stilinizi oluştururken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında; ten renginiz, boyunuz, kilonuz gibi vücut tipini içeren detaylar yer almaktadır. Zira oluşturulmuş olan her kombin, herkeste aynı şekilde şık durmayabilir. Bu yüzden vücut tipini önemseyerek stilinizi oluşturmanızda fayda olacaktır.

Aksesuarla Son Vuruşu Yapın

Kendiniz için bir tarz belirlediniz ve kombinleyeceğiniz parçaları da bir araya getirdiniz; sıra geldi son vuruşa. Bunun için doğru aksesuar parçalarını birleştirmeniz gerekiyor. Hangi elbise ile hangi takı, hangi kıyafet kombini ile hangi aksesuarları tercih edeceğiniz bilmeniz lazım. Kıyafet ve elbisenin hem modelini, hem de rengini göz önünde bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu sayede şık ve stil sahibi bir kişi olarak; moda ile uyum sağlamanız da kolaylaşacaktır. Modaya uygun giyinen bir kişi olarak, diğer insanların size olan bakış açıları da olumlu yönde değişecektir.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın