19 Mayıs 2022

Tatil Anlayışının 365 Güne Yayıldığı Özel Seçimler

0 0
4 min read
0 0

İstanbul’a olan yakınlığıyla fark yaratan Karasu, şehrin arka bahçesi olarak adlandırılırken sahip olduğu seçeneklerle tatil anlayışının bütün bir yıla yayılmasını sağlar. Ekşioğlu İnşaat güvencesiyle yapılanan ve temeline huzur katılan projelerde ev sahibi olan yatırımcılar ya da sezonluk kiralama yapanlar doğal güzellikler arasında huzurlu bir tatil geçirebilirler. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun olarak hazırlanan daireler, kalite standartlarından ödün verilmeden hazırlanarak güvenli yaşam ihtiyacının en doğru şekilde karşılanmasını sağlanır.

Stres, günlük telaşlar, gürültü ve hayat mücadelesine bir mola vermek isteyenler için alternatifler sunan Karasu yazlık projeleri, şehrin hem yanı başında hem de çok uzağında olmak isteyenler için büyük bir açığı kapatır. Doğayla iç içe bir yaşamın devam ettiği bölgede deniz kenarında konumlanan sitelerde kaliteli bir yaşam için sunulan;

 

  • Uygun fiyatlı alternatifler
  • Oturuma hazır ve tapulu daireler
  • Ekşioğlu İnşaat güvencesi
  • Kredisiz ödeme imkânı
  • Tatil ve yatırım fırsatı ve
  • Deniz manzaralı daireler arasından yapılacak seçimlerle geleceğe güvence ve ana önemli bir yatırım fırsatı değerlendirilebilir.

Her İhtiyaca Özel ve Her Bütçeye Uygun Daire Alternatifleri

Farklı ihtiyaçlara özel proje üretme alanında sektördeki deneyimini her fırsatta gözler önüne seren Ekşioğlu İnşaat Karasu’da satılık ev, yazlık veya sezonluk daire arayışında olanlara özel teklifler sunar. Bölgede gelişen inşaat sektörünün lideri konumunda yer alan firmanın hazırladığı her proje kaliteli malzeme seçimi, 1.sınıf işçilik ve kullanım açısından diğerlerinden hemen ayırt edilir. Konforlu bir yaşamın bölgedeki adı olan Ekşioğlu güvencesi, 1+1’den 4+1’e ve dubleks evlere kadar geniş bir seçenekle tüketici tercihine sunulur. Deprem yönetmeliğine uygun güvenilir evlerde bütün bir yıl konaklama imkânının yanı sıra tatil seçeneği olarak da görülen bölge, ev sahibi olmak isteyenlere farklı ve avantajlı ödeme koşullarıyla kucak açar.

Her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen beldede Melen Çayının bereketi ve zambak çiçeğinin hoş kokusu günlük yaşamı pozitif yönde etkiler. Oda sayısı açısından bakıldığında çok farklı alternatifler ve proje bölgesi açısından da zengin seçenekler sunan Ekşioğlu İnşaat, sektörde kazandığı deneyimi tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için proje geliştirirken kullanır. İç tasarım konusunda da beklenenden fazlasını veren daireler günlük hayatın konforunun artması için özenle hazırlanır. Ev sahibi olmak isteyen herkese özel teklifler sunan firma, yatırımcılar için de harika bir yaşam alanı hazırlayarak projelerini ülke geneline yarar.

Yazlık Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazlık evlerin iç ve dış yapı tasarımının özel mimarlar tarafından yapıldığı Ekşioğlu İnşaat Karasu Evleri projelerinde estetik kaygılar ön planda tutulur. Kullanıcı konforu ve kolaylığına odaklanan projeler sosyal anlamda zengin olanaklarla desteklenir. Sıradan bir yaşamdan ziyade; canlı, hareketli, eksiksiz, güvenli, huzurlu ve konforlu bir tatil anlayışının hüküm sürdüğü anlayış, daire sakinlerinin yılın 365 günü evlerinde yaşamalarına imkân tanır. Karasu’nun farklı alanlarında Ekşioğlu güvencesiyle hayata geçirilen, tamamlanan ve oturuma hazır olan daireler arasında seçim yaparak 40.yıla özel ödeme avantajları ve uygun fiyat fırsatlarından yararlanmak isteyenler şirket tarafından hafta sonu günlerde bölgeye yapılan tanıtım turlarına katılarak satın alacakları evi gözleriyle görerek seçebilirler.

Doğayla iç içe bir atmosferde günlük hayatın yorucu telaşından uzaklaşma imkânı sunan Karasu, İstanbul’a ve diğer büyük şehirlere olan yakınlığıyla gelişimini sürdürür. Yavuz Sultan Selim Köprüsünü kullanarak bölgeye yaklaşık olarak 1 saatte ulaşmak mümkündür. Yenikapı ve Pendik İDO terminallerinden bölgeye deniz yoluyla ulaşımın sağlanması için seferler düzenlenmesi planlanırken gelişen ulaşım ağı yatırımcıların dikkatinin bölgeye çevrilmesini sağlar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın