17 Ocak 2022

Terracotta Allık Kullanım Özellikleri

0 0
2 min read
0 0

Allık yapılan makyajın ardından elmacık kemiklerinin üzerine renk vermek amacıyla uygulanmaktadır. Allıkta farklı renkler bulunmaktadır. Terracotta allık bitkisel yağlarla desteklendirilmiş, cilde herhangi bir zararı olmayan bir makyaj ürünüdür. Terracotta allığın yoğun kapatıcılık özelliği ile yoğun makyajlarda kullanıma uygundur. Hafif sürüldüğünde sade bir makyaj ortaya çıkmaktadır. Terracotta allık kullanımı allık pedi veya allık fırçası ile daha kolay hale gelmektedir. Elmacık kemiklerinin dışında alın kısmına ve burnun üstüne uygulanarak daha parlak görüntü vermek mümkündür.

Terracotta allık kullanım özellikleri, tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiştir. Hassas cildi olanların da gönül rahatlığı ile kullanmasına uygundur. İçinde bulunan kapatıcılık özelliği cilde zarar vermemektedir. Cilt renginde doğallığı korumaktadır. Terracotta içeriğinde bulunan bitkisel yağlar sayesinde cildin nem ve yağ dengesini korumaktadır. Cildi dış etkilerden korumaktadır. Cilt üzerinde bulunan leke, çizik ve sivilce izlerini rahatlıkla kapatmaktadır. Pürüzsüz bir cilt daima iyi hissetmeye yardımcı olmaktadır.

Terracotte allık paraben yani koruyucu kimyasal madde içermemektedir. Yapımı sırasında fırınlandırma işlemi ile üretilmiştir. Terracotte allığın kendi yapısını 18 koruma özelliği bulunmaktadır. Ürün açıldıktan sonra 18 içinde bitirilmesi gerekmektedir. Terracotta allık uzun süre dayanıklılığının yanında temizlenmesi bir o kadar kolaydır. Makyaj pamuğu ile kolaylıkla temizlenmektedir. Gözenekleri tıkamayan hafif yapısı sayesinde ciltte ağırlaşmaya neden olmamaktadır. Cilt sağlığını koruyarak bakım yapmak kaliteli ürünler ile mümkün olmaktadır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın