17 Mayıs 2022

Terracotta Allık

0 0
2 min read
0 0

Parlak ve ipeksi dokusu ile allıklar kadınlar için hayatın bir parçası. Çok sayıda renk seçeneğinin bulunduğu allıklar yüzünüzün canlı ve taze bir görünüme sahip olması için vazgeçilmez ürünlerdendir. Makyaj ve ten rengi ile uyumlu renkte allık seçimi ile mükemmel bir görünüm elde etmek çok kolay. Terracotta Allık 6 farklı ren seçeneği ile sunuluyor. İster açık pembe tonları tercih et ister koyu kahve, her biri kadifemsi dokusuyla cilde sağlıklı ve doğal bir görünüm kazandırıyor.

Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği Terracotta Allık modelleri farklı zevklere hitap ediyor. Ürünün özellikleri arasında yumuşak ve kadifemsi bir dokuya sahip olması, cildin nem ihtiyacını karşılaması ve nem kaybını önlemesi, cildi besleyerek yatıştırması ve dış etkenlere karşı koruması bulunuyor. Zengin formülü ile cilt tiplerine göre uygun hale getirilen ürün hem yağlı hem de kuru ciltlere uygulanabilir. Allık serisi içerisinde ağır makyaj ile kullanılabilen ışıltılı modeller bulunduğu gibi günlük makyajlarınız için mat görünüm yaratan renkler de bulunuyor.

Makyajın önemli detaylarından biri olan allıklar ciltte doğal görünüm vermesi açısından bir allık fırçası ile elmacık kemikleri üzerine hafifçe uygulanır. Toprak rengi allıklar Terracotta serisinin favori rengi olmakla beraber doğal bir makyajı yakalamada yardımcı olan renklerdendir. http://www.cosmegram.net/allik-terracotta-/terracotta-allik Terracotta allık serisi ile doğal ve kusursuz bir cilde sahip olmak çok kolay.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın