17 Mayıs 2022

Tesettürlü Gelinlik Modelleri

0 0
2 min read
0 0

Yetenekli modacıların ellerinden çıkma son derece kaliteli kumaşlardan tasarlanmış tesettürlü gelinlik modelleri göz alıcılığı ile dikkat çekmektedir. Eskiden tesettürlü bayanlar için kapalı gelinlik modelleri bulunmamakta, açık gelinlik modellerine ek yaparak ya da üst kısmına bolero tarzı eklemeler yapılarak kapatılmaktaydı. Gelinliğe sonradan ek yapıldığı anlaşıldığı için bu durum tesettürlü bayanlar için biraz can sıkıcı olmaktaydı. Ancak günümüzde tesettürlü bayanlar için tasarlanmış oldukça şık, zarif ve prensesler gibi görünen çok çeşitli modeller mevcuttur. Tesettürlü gelinlik modellerinin her çeşidi ile vitrinlerde yer alması kapalı bayanlar için de kendi tarzlarını yansıtma fırsatı vermektedir. Kırız beyaz, tam beyaz ya da Fransız dantelli, güpürlü, gümüş işlemeli gibi türden çok çeşitli modeller ile en özel gününüzde tesettürlü gelinliğiniz ile göz kamaştırabilirsiniz.

Prenses Kesim Gelinlik Modelleri: Üst kısımdan bele kadar dar gelen ve belden aşağı tarlatan kullanılarak kabartılan gelinlik modelleridir. Bu gelinlik modeline daha çok tam beyaz renk yakışmaktadır. Genellikle uzun boylu bayanlara daha çok yakışan bu model, kısa ve balık etli bayanları olduğundan daha kilolu göstermektedir. Prenses gelinliğinize uygun seçeceğiniz tesettürlü gelin başı ve duvak ile gelinliğinizle tam bir uyum içinde olacak, en özel gününüzde göz alıcılığınız zihinlerde yer edineceksiniz.

Kendinden dantelli modeli ve ışıltılı gümüş detayları ile çok şık bir gelinlik modelidir. Gelin başınızı pırıltılı boncuklarla süslenmiş prenses tacınızla tamamlayarak göz doldurabilirsiniz.

Belinizi kavrayan, fazla kabarık olmayan sizi olduğunuzdan uzun boylu gösterecek olan bu modeli, başınıza takacağınız yer yer incilerle donanmış duvağınızla tamamlayabilirsiniz.

Balık Gelinlik Modeli: Vücudunuzu kavrayarak sizi zarif ve ince gösteren bu model fiziğiniz gözler önüne sererek göz alıcılığınızı yansıtacaktır. Çok zayıf olan tesettürlü bayanlara pek tavsiye etmemekteyiz.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
100 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın