Thulium Lazer Leke Tedavisi

07 Aralık 2017 Perşembe, 14:54

Thulium lazer yöntemi, günümüzde cilt sorunlarını çözmede etkili bir yöntemdir. Genç veya orta yaşlı çoğu kadında cilt problemi görülebilir. Gençlerde akne, orta yaşlılarda, yaşlılık lekeleri görülebildiği gibi sonradan cildin zarar gördüğü durumlarda, lekeler ortaya çıkabilir. Cildin normalde kendini iyileştirme süreci uzun yıllar aldığından, bu süreci tek seans lazer tedavisi ile kolayca atlatmak mümkün oluyor. Baby Face lazer olarak, Thulium lazer uygulamasını yapacağımız kişilerin öncelikle cilt analizini yaparak işe başlıyoruz. Cilt sorununa göre leke geçmişine bakarak, ona uygun seanslarda Thulium lazer yöntemini kullanarak, cildin onarılmasını sağlıyoruz. Eğer hastanın leke geçmişi çok uzun değilse, tek seansta lekelerden kurtulabilmektedir. İnsan hayatında istemeden bazı sorunlarla karşılaşabiliyor. Özellikle yüz bölgesinde oluşan sorunlar, insanın psikolojini olumsuz olarak etkiliyor. Kendine güven duygusunu yok eden bu cilt sorunlarıyla, günümüzde baş edebilmek artık çok kolaylaştı. Thulium lazer tedavisi ile lekelerden veya cilt sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Sonradan Oluşan Cilt Lekelerine Tek Seansta Kesin Çözüm

Lazer tedavisi, günümüzde her türlü soruna çözüm olarak geliştirilmiş, teknolojik bir dehadır. Çoğu kadın kırışıklık, leke, sivilce veya sonradan oluşmuş cilt hasarlarına karşı lazer tedavi yöntemini kullanmaktadır. Baby Face lazer profesyonel ekibi ve cildinize en uygun seans ve yöntemi belirleyerek, sizi cilt sorunlarından kurtarıyoruz. TV de çıkan birçok ünlü sanatçının bu yöntem ile sorunlarından kurtulduklarına şahit oluyoruz. Lazer tedavisini uygulatma konusunda tereddüt yaşıyorsanız, Baby Face lazer sitemizi ziyaret ederek veya bize telefonla ulaşarak da, nasıl işlemler yapıldığı hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Kesin Çözümlü Tedavi

Thulium lazer tedavisi, ihtiyacınız olan tedaviye kesin çözüm verecek bir sistemdir. Tedavi öncesi hastanın cilt analizi yapılarak, cildindeki sorunun ne zamandan beri devam ettiği belirlenerek, ona uygun seans ve tedavi süresi belirlenerek, hasta sağlığına kavuşturulur. İlk uygulama öncesi anestezi etkisi gösterecek krem uygulanarak, lazer işlemine başlanır. 1. Seanstan sonra kızarıklık ve kabuklanma oluşması normaldir. Bu konuda, tedavi öncesi hastalarımıza bilgilendiriyoruz. Seansın süresine göre tamamen iyileşme süresi değişiklik göstermektedir. Eğer cilt yapınız hassas bir yapıda ise, kızarıklıkları iyileştirici kremler önererek, müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...