17 Ocak 2022

Toplu Mesajlaşma ve IVR

0 0
2 min read
0 0

İş ve tanıtım işlerinizin toplu mesajlaşma şeklinde yapabilirsiniz. Şirket elemanlarınıza anlık olarak bilgilendirme yapmak ve görev dağılımını yapmak için sizler de toplu mesajlaşma yöntemini kullanabilirsiniz. Son zamanlar da internetin ve cep telefonlarının bu şekilde hayatımıza girmesi bizleri zamanın ötesinde bir zamana taşımış gibi oldu. İnsanlar arasında iletişim olabildiğince hızlı olarak işlemektedir.

Sosyal medya ve bir takım iletişim siteleri ile sizler kendi marketinizin ve ürün satışı yapan mağazanızın ürün tanıtımını ve fiyat listeleri hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz. Artık sizlere daha kolay ve hızlı bir yol olan toplu mesajlaşma sistemi ile sizler müşterilerinizin cep telefonlarına anlık olarak kampanyalı ürünlerin satışını ve tanıtımını yapabileceksiniz.

Müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet sunabilir ve kendinize daha uygun bir tanıtım, reklam ücreti çıkarabilirsiniz. IVR sistemi ile sizler artık şirketleriniz de müşteri temsilciliklerinize ihtiyaç duymayacaksınız. IVR sistemi ile şirketinizi arayanlar tuşlama yöntemi ile otomatik yönlendirme yapabileceksiniz. Bu yöntem ile sizler hatlarınızı daha uygun fiyata daha canlı bir performans sergileyebilecek birden çok kişi ile görüşme yapılmasının ardından iş hacminiz de sorun yaşamayacaksınız. Hatta bu yöntem sayesinde sizler telefon müşteri sistemi ile müşterilerinize anket yapabilme imkanı ile başka siteler de bulunan ücretlendirmeleri de en iyi şekilde karşılaştırabileceğiniz bir site olma özelliğine sahiptir.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın