16 Mayıs 2022

Toptan Gıda Alışverişi Nereden Yapılır?

0 0
2 min read
0 0

Toptan gıda alışverişi daha ekonomiktir ve zamandan da tasarruf sağlar. Büyük gramajlı ambalajların, soğuk zincir ürünlerinin içinde olduğu toptan gıda alışverişleri, online olarak e-ticaret sitelerinden yapıldığında ise kullanıcılar ürünlerin teslim sürecinde yorulmamaktadır. Promosyon, indirim, hediyeli ürün gibi avantajları bulunan online toptan gıda marketleri en uygun alışverişlerin yapılabildiği platformlardır. Online toptan gıda marketi Gidasehri.com web sitesinden et ürünleri, sıvı yağ çeşitleri, baharat ve bakliyat çeşitleri, dondurulmuş gıda ürünleri, dondurulmuş pastalar, Ramazan paketleri, salça ve soslar ve süt ürünleri en uygun fiyatlarla satın alınabilmektedir. Cafe, restoran, market, büfe, fastfood, lokanta, yemekhane, catering, otel, okul kantini, kumanya şirketleri, toptan ve ana toptan firmaları ile çalışan Gıda Şehri, hızlı bir toptan gıda alışverişi olanağı sunmaktadır.

Gıda Şehri’nden yapacağınız online toptan gıda market alışverişi ile aşağıdaki olanaklara sahip olursunuz:

 

Soğuk zincir kırılmadan adrese teslim

Doğrudan markete giderek yaptığınız alışverişlerde dondurulmuş ürünlerin ve soğuk dolap ürünlerinin çözülme ve bozulma riski vardır. Oysa online toptan gıda market alışverişlerinde dondurulmuş ürünler, süt ürünleri, et kavurma, salam, sosis gibi et ürünleri ve dondurulmuş pasta çeşitleri soğuk zincir kırılmadan adrese teslim edilmektedir.

Büyük gramajlı ürünleri taşımak zorunda kalmazsınız

Toptan gıda alışverişinde büyük gramajlı ürünler uygun fiyatlıdır ancak bu ürünleri taşıması zordur. Oysa online toptan gıda marketinden yapacağınız alışverişlerde ürünleriniz adresinize kadar getirilir. Böylece hem bütçenizde hem de zaman bakımından tasarruf yapabilirsiniz.

Alışveriş listeniz ekranınızda

 Market reyonlarında en gerekli ürünler gözünüzden kaçabilir. Oysa toptan gıda alışverişi yapılabilen e-ticaret siteleri sizin için geniş bir ürün listesi sunmaktadır. Detaylı kategoriler ve ürün grupları sayesinde alışverişinizi hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

Online toptan gıda marketi Gidasehri.com web sitesinden et ürünleri, sıvı yağ çeşitleri, baharat ve bakliyat çeşitleri, dondurulmuş gıda ürünleri, dondurulmuş pastalar, Ramazan paketleri, salça ve soslar, süt ürünlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kaliteli güvenilir gıda ve ürün hizmeti anlayışına değer katan online toptan gıda marketi Gıda Şehri web sitesinden kapıda ödeme kolaylığı ile alışverişinizi hızlı bir şekilde yapmak için hemen gidasehri.com web sitesini ziyaret edin.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın