17 Ocak 2022

Tuba Ünsal: Dedemin gömleğini elbise yaptım

0 0
1 min read
Kullanmadığı giysilerini satışa çıkaran Tuba Ünsal, geçmişte kuzenlerinin küçülen kıyafetleriyle büyüdüğünü söyleyip marka tutkusu olanlara çağrı yaptı.<br />
0 0

Kullanmadığı giysilerini satışa çıkaran Tuba Ünsal, geçmişte kuzenlerinin küçülen kıyafetleriyle büyüdüğünü söyleyip marka tutkusu olanlara çağrı yaptı, “İkinci ele yönelin.”

“Kuzenlerimizin kıyafetlerini giyerdik”

Tuba Ünsal, eski giysilerini satışa çıkardığı ‘Tuba’nın Dolabı’ etkinliğinde hakkında bilinmeyenleri anlattı. Geliri Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanacak organizasyonda konuşan Ünsal, “Biz çocukken kuzenlerimizin kıyafetlerini giyerdik. Aile içinde ikinci el sirkülasyonu vardı. Hatta bir keresinde dedemin gömleğinden kendime elbise yapmıştım. Yine aynı kültüre dönüyoruz” dedi.

“Çocuklarımı markaya alıştırmam”

“Günümüzde her şeye ulaşmak kolay ama ekonomik şartlar zor” diyen güzel oyuncu, çocuklarının her istediğine ‘Evet’ diyen bir anne olmadığını ve onları elinden geldiğince korunaklı büyüttüğünü belirtti. Ünsal, “Çocuklarıma pahalı marka kıyafetler almıyorum. Çikolatamı, lolipoplarımı, cipsleri bile evde kendim yaparım, bunun kıymetini ileride anlayacaklar” diye konuştu.

Kendi elbisesini satın aldı

Ünlü oyuncu kendi gardırobunun en güzel parçalarını vakıf yararına satışa çıkardığı etkinlikte annesinden hatıra olan ve ‘Vizontele Tuba’ filminde giydiği elbisesini de kendisi satın aldı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın