19 Mayıs 2022

Tül perdelerini yenileyeceklere tavsiyeler

0 0
2 min read
0 0

Tül perde modelleri, ışık geçirgenliği yüksek olan perdelerdir. Bilindiği üzere, perde modelleri gün ışığını geçirdikleri düzeye göre çeşitli kategorilere ayrılırlar. Tül perdeler, yarı şeffaf yapıları ile bu bakımdan oldukça yüksek değerlere sahiptir. Mahremiyeti mümkün mertebe muhafaza ederek, gün ışığının ve temiz havanın oda içerisine girmesini sağlarlar. Aynı zamanda, estetik görünümleriyle ev dekorasyonunda da önemli bir yer teşkil ederler. Tül perde modelleri, standart perdelere kıyasla oldukça ince kumaştan imal edilir. Bu durum, estetik açıdan daha güzel görünmelerini sağlamasına rağmen, aynı zamanda daha hızlı yıpranmalarına ve kirlenmelerine neden olur. Bu nedenle, tül perdeleri belirli periyotlarda yenilemek en doğrusudur.

Tül perde seçerken dikkat edilecekler

Tül perdelerini yenilemek isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu noktada ilk karar verilmesi gereken şey, perdenin deseni ve kumaşıdır. Tül perde modelleri; sade, geometrik desenli, taftalı veya renkli olarak üretilebilir. Klasik stilde döşenmiş evler için bronz, altın ve gümüş renkli tül perde modelleri tercih etmek en doğrusudur. Sedef kumaştan dokunmuş tül perdeler ise, çoğunlukla yatak odalarında kullanılır. Koyu renk tül perdeler ise, salonlarda kullanmak için en uygun modeller arasındadır. Tül perde, genellikle bir fon ile birlikte kullanıldığından, her ikisinin uyumuna dikkat etmek de önemlidir. Fon perdesi ile tül perdenin aynı desen ile renge sahip olması uygun bir seçim olacaktır. Aksi takdirde, yorucu bir hava oluşabilir.

Uygun fiyatlı ve kaliteli tül perde modelleri

Tül perdeleri yenilerken tavan – taban uzunluğunu dikkate almak hem estetik bir sonuç sağlayacak ve hem de ısı yalıtımına katkıda bulunacaktır. Son olarak ihtiyacınız olan şeyse, elbette güvenilir bir satıcıdır. Türkiye’nin en büyük online perde mağazası olan enmodaperde.com, aradığınız bu özel ve güvenilir satıcıdır. Koleksiyonumuzda, Türkiye’nin ve sektörün en büyük perde üreticilerinin tül perde modelleri bulunmaktadır. Her biri modelimiz için, %100 orijinal ürün garantisi verilmektedir. Değişik renk, desen ve kumaş seçeneklerimiz mevcuttur. Şık, kullanışlı, kaliteli ve uygun fiyatlı tül perde modellerimiz evinizi güzelleştirecek ve odalarınıza değer katacaktır. 150 TL üzeri siparişleriniz, ücretsiz kargo ile adresinize dek teslim edilmektedir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın