26 Ekim 2021

Tüm Psikolojik Sorunlarınızı Uzman Yardımı ile Aşabileceğinizi Biliyor Musunuz

0 0
2 min read
0 0

İnsanın kendine yolculuğunu anlaması bu yolculuktaki duraklarda güçlü olabilmesi ruhsal farkındalıkla mümkün oluyor. Kendimiz ve dünya arasında denge kurmaya çalışırken bazen anlayamadığımız, duraksadığımız zamanlar olabilir. Mutlu bir yaşam sürmek için yolculuğumuzda takıldığımız duraklarda terapi yardımı alarak güçlü bir şekilde ilerleyebiliriz.

Uzman Psikolog Sinem Malkoç yirmi üç yıllık uzmanlık deneyimi ile yolculuğunuza devam etmeniz için psikolojik destek sunuyor.  Bireysel, ailevi, cinsel, evlilik sorunlarına özel psikoterapi teknikleri ile çözüm üreten İzmir Psikolog hizmetinden yararlanarak zor durakları aşabilir, hayat yolculuğunuzu kolaylaştırabilirsiniz.

İzmir’deki psikolojik danışmanlık merkezinde İzmir aile ve evlilik terapisti hizmeti Uzman Psikolog Sinem Malkoç tarafından dünyadaki gelişmiş psikoterapi teknikleri ile sunuluyor.

Emdr – Hipnoz – Aile dizimi – Regresyon ve kişiye özel psikoterapi teknikleriyle tüm sorunlara yenilikçi çözümler üretiliyor. Ruhunuzu siz istemeden saran huzursuzlukların altlarda yatan nedenleri özel tekniklerle ortaya çıkarılarak sorunlarınızı aşmanıza yardımcı olunuyor.

Bazen kimsenin anamayacağını düşündüğünüz sorunları uzmanlarla paylaşmak ve terapi yoluyla üstesinden gelmek en doğru yoldur. Ruhumuz da bedenimiz gibi yaralar alabilir ve bu yaraları bazen ancak uzmanlar görebilir.

Neden Mutsuzum ?

Ruhumuzun hayat boyu aldığı bazı yaralar bizim bile bilmediğimiz derin yerlerde saklanıyor olabilir. Cinsellik gibi hayatın en önemli parçalarından biri olan alanda da mutsuzluklar yaşayabiliriz. Ve bu sorunlar hayatımızı karanlık ve sessiz bir yere çevirebilir.

Psikolojik destek işte burada bir ışık görevi üstlenir.

Yolunuzu göremediğiniz, mutsuz olduğunuz durumlarda uzman doktorlar size yolunuzu aydınlatacak ışığın sizde olduğunu gösterebilirler. İzmir cinsel terapist hizmeti sunan Uzman Klinik Psikolog Sinem Malkoç sorunlarınıza yeniklikçi terapi yöntemleri ile çözüm arıyor.

Cinsel sorunlarınızın ardında yatan nedenleri sizin anlamanız mümkün olmayabilir. Alanında uzman psikolog desteği ile kısa sürede karanlık sandığınız odalardan mutluluk süreceğiniz aydınlıklara çıkabilirsiniz.

Aile ve evlilik, cinsel sorunlar, bireysel, çocuk ve ergen sorunlarına uzman desteğiyle profesyonel çözümler yaratabilirsiniz. Psikolojik sorunlar uzun süren mutsuzluklara neden olur. Bazen sevdiklerimiz yardım etmemiz de mümkün olmaz.

Özel terapi yöntemleri ile kişiye özel psikolojik destek veren İzmir Psikolog desteğini alanında uzman psikolog Sinem Malkoç’dan alarak kendi ışığınızı yeniden bulabilirsiniz. Hepimiz dünyaya içimizde ışıkla geliyoruz. Ve bazen bu ışığı kaybettiğimizi hissedebiliriz. Profesyonel psikolojik destek kendi ışığımızla aydınlanmamızı sağlar. Hayat yolculuğunuzda size profesyonel destek sunan uzmanlardan yardım alarak terapinin ruhunuzu iyileştirdiğini görebilir, güçlü ve mutlu olabileceğinizi keşfedebilirsiniz.

 

Bilgi ve Randevu için  Uzman Klinik Psikolog Sinem Malkoç ‘ un web sitesini ziyaret edebilirsiniz

www.sinemmalkoc.com

 

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın