21 Nisan 2021

Türk kadınını kokusundan tanıyın

Duruşuyla ve asaletiyle kendisini belli eden Türk kadını kullandığı parfüm ile de kendisini ele veriyor.<br />
0 0

Parfümler insanın görünmeyen ama baştan çıkaran en önemli aksesuarlarından biridir. Kullanılan kokunun, kullanan kişinin karakterini yansıtması ise en belirgin özelliği. Bu yüzden bu kadar geniş bir koku yelpazesi içinde herkesin kendine uygun parfümü bulması, biraz zaman alan bir deneyim.

Kokular kişiliğinizi ele veriyor

Davranışlar, olaylar karşısında verilen tepkiler nasıl kişiliğimizi yansıtıyorsa takılan takı, giyilen kıyafet, ayakkabılar ve hatta sürülen kokular bile kişiliğimizi yansıtabiliyor. Parfüm, bir büyü gibi etkilerken çevremizdeki insanları, aynı zamanda onlara kişiliğinizle ilgili tüyolar da veriyor.Kullanılan parfüm ne kadar soyut olsa da etrafa yayılan koku kişiliğimizi yansıtabiliyor.

Kendinden emin, Türk kadınının kendisini yansıtan kokusu odunsu, misk ve amber notalı kokular. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise daha ağır kokular kullanabilirsiniz. Bu kokular kendine güvenli, inançlı ve gururlu kadınlar için ideal. Ayrıca koyu renk saçlı, esmer tenli Türk kadınları özellikle baharatlı kokuları tercih ediyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın