22 Mayıs 2022

Tuvalet Kağıdında En Çok Tercih Edilen Markalar

0 0
2 min read
0 0

Kağıt ürünler arasında en işlevsel olanların başında tuvalet kağıdı geliyor. Kendi işlevinin yanı sıra tuvalet temizliğinde de kullanılan, hastalıkta burun silmek için tercih edilen hatta peçete bittiğinde peçete görevini dahi üstlenen tuvalet kağıtları yumuşaklığı ile kullanıcılarını cezbediyor. Peki, evlerin ve işyerlerinin en temel ihtiyaçları arasında yer alan tuvalet kağıdında en çok hangi markaların tercih edildiğini merak ediyor musunuz?

Selpak

Selpak tuvalet kağıdı
Kağıt endüstrisi ürünleri dendiğinde ilk akla gelen marka Selpak oluyor. Haliyle tuvalet kağıdı seçiminde de ilk sırayı üstlenen marka olmayı başarıyor. Kağıt mendil gibi ürünler de piyasaya süren markanın tuvalet kağıtları 3 katlı. Aynı zamanda dolgun tuvalet kağıtları üreten marka son dönemde kokulu tuvalet kağıdı üretimine de başladı. Yasemin, okyanus ve pudra kokusu şeklinde 3 farklı koku seçeneği de sunan marka, Türkiye’de tuvalet kağıdında en çok tercih edilen markalar arasında kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

Papia

papia tuvalet kağıdı

Hayat Kimya tarafından üretilen Papia tuvalet kağıdı piyasasına diğer markalardan çok daha geç girdi. Ancak hızlı bir yükseliş sergileyerek tuvalet kağıdında en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başardı. “Çünkü daha iyisine layıksın” sloganı eşliğinde ürünleri kullanıcı ile tanıştıran marka 3 katlı, 4 katlı ve 6 katlı tuvalet kağıtları üretiyor. Marka parfümlü tuvalet kağıdı seçeneği de sunuyor.

Solo

Solo tuvalet kağıdı
“Hem dayanıklı, hem hesaplı” sloganıyla hatırlayacağınız Solo, İpek Kağıt tarafından yaratılmış bir marka. Tuvalet kağıtlarında yumuşaklık beklentisini karşılayan ürünleriyle piyasada söz sahibi olmayı başarıyor. Solo tuvalet kağıtları suya atıldığında hızla parçalanma yönüyle de tüketiciyi cezp ediyor.

Silen

Silen tuvalet kağıdı

Tuvalet kağıdı endüstrisinde dikkat çeken markalardan biri de Silen. Sıklıkla tercih edilen ürünleriyle tüketicinin beklentisini karşılıyor. Markanın ön plana çıkan özelliği ise farklı kalitelerde tuvalet kağıdı seçenekleri sunuyor olması. Kalın ve dolgulu ürünlere alternatif olarak ince ve daha yumuşak ürün seçenekleri de var.

Lily

Lily tuvalet kağıdı

Ördekli ambalajlarından hatırlayacağınız Lily, sık tercih edilen bir diğer tuvalet kağıdı markası oluyor. % 100 selülozdan ürettiği tuvalet kağıtları ise 2 katlı. Yumuşaklık ve suda parçalanma beklentilerini de gayet başarılı bir şekilde karşılayabiliyor.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın