27 Ocak 2022

Uğur Eskici Digitalzone’da!

0 0
2 min read
0 0

2005 yılından bu yana SEO alanında çeşitli çalışmalarda bulunan Uğur Eskici, Kriko’nun kurucusu olmasıyla da biliniyor. Performance engineering, semantic cooding (CSS/HTML/HTML5), web analytics, user experience, usability & accessibility, SEM, competitor analysis ve project management gibi ilgi alanlarına sahip olan Uğur Eskici, Yeni projeler geliştirmenin kendisini motive ettiğini söylüyor. Çalışma hayatında dürüstlük, disiplin ve sorumluluğa büyük önem veren Uğur Eskici, Digitalzone sahnesinde olacak isimler arasında yer alıyor.

Konferansta arama motoru optimizasyonu, dönüşüm oranı optimizasyonu, içerik pazarlaması ve PR ile büyüme konuları ele alınacak. Bu arada Digitalzone’a kısa bir süre kaldı ve konuşmacı listesi dijital pazarlama dünyasında büyük bir heyecan yarattı. Uğur Eskici ile birlikte sahnede olacak isimlere hep birlikte göz atalım! Found’dan Hannah Thorpe çoklu algoritmalar için optimizasyon konusunda bir sunum yapacak. Veri odaklı teknik SEO konusunda bir konuşma yapacak olan isim ise Peak Ace’ten Bastian Grimm olacak.

Digitalzone’19 Yine Dopdolu!

Verve Search’ten James Finlayson sıralamaları iyileştiren bağlantılar edinme konusunu ele alırken Distilled’dan Dominic Woodman da B2B arama konusunda derinlemesine bir dalış yapacak. Skyscanner’dan Emre Güney büyümenin hilesi, kullanıcı tutundurma konusunu irdelemeye hazırlanıyor. DataForSEO’dan George Svash konuşmacılar arasında yer alıyor ve Svash katılımcılara “kendi SEO aracınızı yaparak para ve işten tasarruf edin” diyecek.

Digitalzone sahnesinde Ahrefs’ten Nick Churick, Optdcom’dan Serbay Arda Ayzit, Mosanta’dan İlyas Teker, Performics’ten Okan Kortan, Zeo Agency’den Yiğit Konur ve Ozan Ketenci de sunum yapacak isimler arasında bulunuyor. Digitalzone bu yıl 9 Ekim 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel’de düzenleniyor. Zeo Agency tarafından 2013 yılından bu yana gerçekleştirilen konferansta simultane çeviri de yapılıyor.

Her oturumun ardından 15 dakika konuşmacıların soruları da yanıtlayacağı bu etkinliğe 400 kişinin katılması bekleniyor. Network fırsatları bakımından da büyük önem taşıyan bu etkinlik hakkında daha fazla bilgi Zeo Agency internet sitesinde mevcut. Ajans çalışanları, pazarlama yöneticileri, işletme sahipleri ve freelance çalışanlar için son derece önemli olan bu konferansa dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyenler de katılabiliyor. Ancak biletler kısa sürede tükeniyor ve acele edilmesinde fayda var!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın