20 Nisan 2021

Velashape3 nedir?

0 0

Günümüzün gelişen teknolojilerinde bölgesel zayıflama için kullanılan Velashape3 tedavisi sayesinde etkili ve kısa sürede sonuçlar alınabilmektedir. Bayanlardaki vücut sorunlarını kısa sürede çözebilen bu yöntemin birçok yararı da bulunuyor.

 

Son derece konforlu ve pratik olan bu uygulama sayesinde gözle görülür sonuçlar alınabilmektedir. Vücut şekillenmesini sağladığı gibi yapılan araştırmalarda da çok daha güzel sonuçlar alınabildiği belirtilmektedir. Ülkemizde de 10 yıldan fazla kullanılan bu uygulama tüm dünya üzerinde de etkisi ve başarısı kanıtlanmış uygulamaların başında gelmektedir.

 

Bu uygulamanın en önemli özelliği ise yağ dokusunun hacmini azaltmak için vakum teknolojisi kullanmasıdır ve bu anlamda elos teknolojisi ile vakum uygulamasını bir arada kullanan ilk teknolojidir. Bunun yanında cilt üzerinde bölgesel zayıflama, incelme, sıkılaşma ve selülit problemlerine karşı etkili bir çözüm sağlamaktadır.

 

Velashape 3 nedir ile ilgili olarak bu sistemin enerji kaynağının vakum olduğunu söyleyebiliriz. Vakum tekniği sayesinde hedef doku artırılır ve kızıl ötesi ışınlar sayesinde bölge ısınır. Bu sayede işlem yapılan bölge cilde zarar vermeden hızlı bir şekilde ısıtılmaktadır. Daha sonra ortaya çıkan enerji ve ısı ile yağ hücrelerinin etkiler ve selülit görünümleri ortadan kaldırılabilmektedir.

 

Vakum teknolojisiyle desteklenen bu derin doku ısıtması sayesinde ciltteki elastin hücreleri uyarılmaktadır. Bununla birlikte kolajen üretimi de desteklenir. Hücrelere yapılan bu uyarı sayesinde üretime başlanır. Cildin sıkılaşması da bu şekilde sağlanabilmektedir ve ilerleyen süreçlerde gözle görülür bir iyileşme gözlenmektedir.

 

Bu uygulama daha çok karın, bacak ve kalça bölgesinde uygulanmaktadır. Cihaz ile birlikte dar ve geniş bölgeler için tasarlanmış ve vücut için güvenli olan ekipmanlar kullanmaktadır. Uygulanan seanslar sonrasında 10 haftalık süreç sonunda belirgin bir hale gelen bölgesel incelme sayesinde cildinizi daha sık ve pürüzsüz bir hale gelecektir.

 

Yapılan araştırmalar ile birlikte karın bölgesinde 2,5 cm’lik bir incelme gözlemlenmiştir. Hastalar ise işlem yapılan bölgelerde 1 ile 3 cm arasında bir incelme olduğunu aktarmıştır. Günümüzde tercih edilen bu uygulama ile %97’lik bir oranda başarı sağlanmıştır. İşlemin herhangi bir yan etkisinin olmadığı da uzmanlar tarafından aktarılmaktadır.

 

Velashape hakkında bilgi almak için http://www.drkul.com/velashape3.html

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın