23 Mayıs 2022

Vip Sigorta Kasko

0 0
2 min read

Two men reporting a car crash for the insurance claim,main focus on red triangle

0 0

Kendinizi, sevdiklerinizi ve değer verdiğiniz eşyaları koruma altına alın!

Araç Sigortası ürünleri arasında yer alan trafik sigortası, araç kasko ve diğer araba sigortaları ile yollarda güvendesiniz.

Konut sigortası ürünleriyle evinizi ve içindekileri sigorta altına alın. DASK, Eşya Sigortası gibi ev sigorta ürünleriyle en mutlu anlarınızın sahibi evinizi koruyun. Zorunlu Deprem Sigortası, hırsızlık ve yangın sigortası ürünlerimizi hemen inceleyin.

“Her şeyin başı sağlık” diyenler için sağlık sigortaları! Tamamlayıcı sağlık sigortası, anlaşmalı hastaneler, yabancılar için sağlık sigortası gibi merak ettiğiniz ve teklif almak istediğiniz ürünlerimizi inceleyin, fiyat bilgisi alın.


ŞİMDİ ARA | WHATSAPP DESTEK | TEKLİF FORMU


Ferdi Kaza Sigorta ürünleriyle hem kendinizi hem de ailenizi koruma altına alın. Eğitim sigortası sunan Öğrenim Güvencesi Sigortası, sizi risklere karşı koruyan Artı Ferdi Kaza Sigortası gibi temel güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayan sigorta poliçelerini inceleyin.

İş yerinizi ve yatırımlarınızı korumanıza yardımcı olan Ticari ve Kurumsal sigortalar ile işinizi güvence altına alın! Yangından doğal afete kadar pek çok duruma karşı iş yerinizi sigortalatın, içiniz rahat olsun.

Ekonomik olarak sizi koruyan veya dijital dünyada güvenle hareket etmenizi sağlayan kredi kartı sigortaları veya siber güvenlik sigortaları gibi pek çok koruma paketi ile beklenmedik anlarda zorda kalmayın. Her an güvende olmak için ürünlerimizi de inceleyin.

Sağlıktan arabaya, evden yurt dışı seyahatinize kadar pek çok alanda yanınızda olan Vip Sigorta Kasko, bugüne ve yarına güvenle bakmanızı sağlıyor. Ürünlerimizi inceleyerek teminatları ve fiyatları öğrenebilir, teklif alıp sigorta yaptırabilirsiniz.

Vip Sigorta Kasko olarak güvenli günler dileriz!

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın