16 Mayıs 2022

Vital Saç Boyası

0 0
2 min read
0 0

Yılların deneyimi ile Schwarzkopf tarafından üretilen Vital ürünlerinde özel bir formül kullanılmaktadır. Vital’in renk uzmanları sayesinde en doğal ve parlak tonlar ortaya çıkmaktadır. Saçı koruyan formülü boyanın da daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Ayrıca boya kullanıldığı sürece saçta boyadan dolayı bir yıpranmaya neden olmaz. Kökten uca kapatma sağladığını iddia eden Vital saç boyası ürünleri Türkiye’deki kullanıcıların kalbini kazanmış durumda.

Vital Saç Boyası Kullananlar

Vital saç boyası kullananlar arasında oldukça popülerdir ve pigment bloke adı verilen bir sistemden yararlanmaktadır. Bu yöntem kullanılan pigmentlerin saça tutunmasını sağlamakta dolayısı ile rengin kalıcılığını arttırmaktadır. Uzun vadede hem kullanım kolaylığı hem de bütçeden tasarruf sağlayacak olan ürünler krem formunda tüplerde satılmaktadır.

Vital Saç Boyası Toptan

Farklı tonları ve uygulama kolaylığı nedeni ile Vital ürünleri kuaförler tarafından dünyanın dört bir yanında kullanılmaktadır. Net açıcılık ve net çıkan renkleri ile Vital her gün daha fazla salon tarafından tercih edilmektedir. Vital saç boyası toptan olarak çevirim içi mağazalardan uygun fiyat ve zamanında teslim garantileri ile rahatlıkla edinilebilmektedir. Bu noktada tercih edilecek toptancılar önem kazanmaktadır.

Vital Saç Boyası Karamel

Vital zamana uyum sağlayan özgün renkleri ve tonları ile kullanıcılar ile buluşmakta ayrıca pek çok doğal kahve, siyah ve sarı tonu sunmaktadır. En çok tercih edilen tonları arasında Vital saç boyası karamel sayılabilir. Birçok diğer markanın aksine Vital renkleri net ve tutarlı sonuçlar verdiğinden karamel gibi ara tonlar dahi korkusuzca uygulanabilmektedir. Böylece ortaya hem gerçekçi ve hem de parlak renkler ortaya çıkmaktadır. Üstelik kahverengi ve siyah gibi en klasik renkler ve tonlarda dahi bu etkiyi görmek mümkündür.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın