15 Haziran 2021

Yalnızlıktan sıkılanlara tüyolar

Artık bir sevgiliniz olsun istiyorsanız bu tüyolar size göre...<br />
0 0

Sevgili bulma konusunda kendinizi çok başarısız hissediyorsanız ya da birilerinin sizi dürtmesine ihtiyacınız varsa sizin için araştırdığımız bu önerilere kulak verin.

– İlk olarak tanıdığınız bütün samimi arkadaşlarınıza bir mail atın ve kendinize harika bir erkek aradığınızı, sizi akıllarının bir köşesinde bulundurmalarını söyleyin. Ne de olsa her an size uygun biriyle tanışabilirler.

– İş yerinde flört etmek iyi bir fikir olabilir. Duruşunuzu değiştirin. Eğer bir erkekle tanışmak sizin için çok zorsa şunu uygulayın; kafanızı diğer tarafa çevirin ve göz ucuyla hoşlandığınız erkeğe bakın, hafifçe gülümseyin. Bu onun size yaklaşmakta bir sakınca olmadığını düşünmesini sağlayacaktır.

– Öğlen yemeklerini işyerinde yemek yerine (masanızda oturarak bir erkek bulamayacağınız kesin) kalabalık bir restorana gidin. Yakışıklı bir erkeğin yakınlarına oturun ve onunla göz teması kurmaya çalışın.

– Erkeklerle en kolay tanışabileceğiniz yerler, barlardır. Fakat buraya yalnız gitmeyin, bu niyetinizi çok belli eder. Yanınıza bir iki arkadaşınızı alın ve bara oturun. Ortamı iyice tarayın ve hedefinizi bulduğunuzda ona kısa bir bakış atın. Bu onun dikkatini çekmenizi sağlayacaktır.

– Facebook ya da Twitter gibi community sitelerine katılın ve okuldayken tutkun olduğunuz erkekleri bulun. Onlara mesaj atın ve okuldan birilerini ararken tesadüfen onların profillerine rastladığınızı söyleyin. Laf lafı açacaktır.

– Asansörde karşılaştığınız çekici erkeklerle ya da restorandaki garsonlarla ufak sohbetler edin. Böylece flört becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

– Parka ya da benzeri alanlara gidin. Bu gibi yerlerde bisikletiyle gezen ya da hayvanlarını gezdirmeye çıkaran insanlar çoktur. Köpeğini dolaştıran bir yakışıklının yanına gidip köpeğini sevmek için izin isteyebilirsin. Erkekler samimi kızlardan hoşlanır.

– Sosyal organizasyonlara katılın ve oradaki yakışıklı erkeklerden birinin telefon numarasını öğrenin. Bir sonraki organizasyonun ne zaman olduğunu sormak için onu arayabilirsiniz. Belki kibarlık olsun diye bir çay içmeye de davet edersiniz.

– Son olarak işten eve dönerken, daha önce hiç uğramadığınız bir kafeye uğrayın ve gözünüze kestirdiğiniz biriyle sohbet kurmaya çalışın… Çünkü yeni olduğunuz yerlerde daha cesaretli olursunuz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın