16 Mayıs 2022

Yasaksız Diyet Hepobur Diyeti

0 0
2 min read
0 0

Hiçbir kısıtlama olmadan, yasaklar olmadan her şeyi yiyerek, dengeli beslenerek kilo vereceğinizi düşünün. O zaman doğru yerdesiniz hepobur diyeti ile dengeli beslenerek 1 ayda 5 kilo üzeri vermek mümkün. Ünlü diyetisyen Banu Kazanç tek tip beslenmeye karşı çıkıyor ve insanoğlunun omnivor yani her şey ile beslenebilen canlılar olduğunu bu sebeple sağlıklı kilo vermenin anahtarının dengeli beslenerek kilo vermek olduğunu savunuyor.

Hepobur Diyeti Nasıl Yapılır

Gelelim bu diyeti nasıl yapabiliriz. Aslında kendimizi zorlamadan haftada sadece 3 gün diyet yaparak kilo verebiliriz. Fakat ne yediğimiz, ne şekilde yediğimiz çok önemli. İşin dozunu kaçırmamak, yeterince yemek, her şeyden önemlisi bunları yaparken dengeli bir şekilde yapmak önemli. Hepobur diyeti haftada 3 gün yapılıyor bu listeleri sizle paylaşacağım.
hepobur diyeti kahvaltı diyet listesi

İşte hepobur diyeti yasaksız bir diyet olduğu için üstte verilen menüde ki besinleri tüketebilirsiniz. Yaparken sıkılmayacağınız hatta zevk alacağınız bir diyet.

hepobur diyeti öğlen diyet listesi

Öğle yemeğinde ise üstte ki menüden seçtiğiniz besinleri tüketebilirsiniz. Ancak en önemli nokta bu öğünleri haftada 3 kere yapmanız gereğidir. Hepobur diyetinde ana mantık diyeti yapan kişiyi bıkıp, usandırmamaktır. Bir düşünün geçmiş yıllarda bir çok diyeti usanarak bıraktınız, süreklilik sağlayamadınız. İşte bu diyetin en güzel özelliği budur. Diğer menülerin hepsine yazı sonunda vereceğim linkten ulaşabilirsiniz.

Hepobur Diyeti ile Sağlıklı Beslenerek Zayıflayın

Hepiniz duymuştur şok diyetler, protein ağırlıklı diyetler. Yaşam tarzını proteine bağlı ayarlayarak birden bire kilo kaybetmenize sebep olur. Fakat bu diyetler ne kadar sağlıklıdır. Yani dengeli bir beslenmenin olmazsa olmazı karbonhidrat tüketmektir, vitamin ve mineraller ile beslenmektir. Sadece protein ağırlıklı beslenmek çok sağlıklı bir beslenme türü değildir.

Tek tip beslenmenin aksine önemli olan her çeşit besini yiyerek sağlıklı bir şekilde kilo vermektir. Ketojenik diyetler ile çok hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz fakat bu kiloları hızla geri alırsınız. Hepobur diyeti ise sizi çok fazla yormaz, eğlenerek, istediğiniz şeyleri yiyerek kilo verme sürecine girersiniz.

Hepobur diyetinin bu kadar başarılı olup öne çıkmasına iki ünlü isim sebep olmuştur. Hülya Avşar ve güzel yıldız Meryem Uzerli hepobur diyeti ile kilo vermiştir.

Hepobur diyeti hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizi ziyaret edin; https://kilosorunu.com

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın