20 Ocak 2022

Yasemin Allen: Erkek dediğin amuda kalkarak sever

0 0
1 min read
Yasemin Allen, dijital dergi Adamintown'da ‘Erkek nasıl olmalı' sorusunu yanıtladı. İşte Yasemin Allen'ın açıklamaları...<br />
0 0

Güzel oyuncu Yasemin Allen ideal erkek tarifini yaptı. ‘Şeref Meselesi’ dizisinin oyuncusu Yasemin Allen dijital dergi Adamintown’da ‘Erkek nasıl olmalı?’ sorusunu yanıtladı.

İşte Yasemin Allen’ın açıklamalarından ara başlıklar…

“Erkek dediğin…”

“Erkek dediğin Chanel’in erkek parfümleri gibi kokar. Motosiklete biner. Yeni şeyler denemeye açık olması önemli. Beraber sahil kenarı bir yere gidip dinlenebiliriz ya da sabaha kadar eğlenip dans edebileceğimiz bir partiye gideriz.

“Bazen de amuda kalkarak sevecek”

Özenle pişirilmiş, güzel olan her şeyi yer. Ben yemek yemeyi, yeni tatlar denemeyi severim. Mutfakta becerisi olması artıdır tabii. Beraber yemek pişirmekten ve hazırlamaktan hoşlanırım. Erkek dediğin şaşırtarak, özenerek, bazen de amuda kalkarak sever.

Yasemin Kay Allen Marie Claire çekim arkası İZLE’

“Yerine göre giyinecek”

Yerine göre giyinmeli. Bu çok hoşuma gider. Elbette ikimizin de daha rahat olduğu zamanlar olur. Takım elbise taşıyabilen erkekler her zaman hoşuma gitmiştir. Güler, güldürür. ‘Kadına nasıl davranılır’ başlığı altında öğrendiği kalıplaşmış yargılarla değil de değer verdiği bir insanı tanımaya çalışarak yaşar ilişkisini.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın