17 Ocak 2022

Yaşlanmaya Direnen Vichy Ürünleri

0 0
4 min read
0 0

Temelleri 1931 yılında atılan Vichy, ismini Fransa’nın bir şehrinden alır. Geniş skalada saç ve cilt bakım ürünleri sunan firma, günümüzün sayılı dermakozmetik markaları arasında gösterilmektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmelerin paralelinde üretim anlayışı benimseyen Vichy, cildin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Yaşlanma sürecindeki olumsuz etkilere karşı savunma geliştirerek etkileri en aza indirir.

Vichy Göz Kremi Ürünleri

Kolay yıpranan göz çevresi için geliştirilen özel bir bakım serisidir. Yaşlanmanın ilk belirtilerinin görüldüğü bu bölümde, zararlı maddeleri en aza indirir, sıkılık ve dolgun görünüm sağlar. Vichy Lotion Demaquillante Yeux Göz Çevresi Temizleyici, makyaj sonrasındaki kalıntıları yok eder. Derinlemesine temizlik sırasında göz etrafına zarar vermez. Onarıcı yönü güçlü olan ürün, kısa sürede fark yaratan etkisini hissettirir. Aqualia Thermal Göz Roll-On, uykusuzluk, yorgunluk benzeri nedenlerle göz altılarında oluşan morluk ve şişlikler için geliştirilmiş bir nemlendiricidir.  Su kaybı, dehidrasyon nedeniyle oluşan çizgileri yok eder.  Demaquillante Yeux Biphase Hassas Gözler İçin Makyaj Temizleyicisi, hassas yapıdaki ciltlere özel olarak geliştirilmiştir. Makyajı zarar vermeden temizler. Göz etrafının nem dengesini korur.

Vichy Aminexil Serisi

Saçlardaki dökülme ve hacim kaybı gibi sorunlara yönelik geliştirilen özel bir seridir. Aminexil maddesi ve arginin, saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerinin büyümesini ve deriye daha sağlam tutunmasını sağlar. Erkeklerin yaşadığı saç dökülmeleri ile kadınların saç dökülmeleri farklı olduğu için buna yönelik çözüm geliştirilmiştir. Dercos Aminexil Pro Kadınlar İçin Saç Dökülmesine Karşı 3 Etkili Bakım, başlangıç ve ileri seviye dökülme sorunlarına yönelik geliştirilmiştir. Saç köklerinin esnekliğini yeniden kazanmasını sağlar. Tellerin deriye daha sağlam tutunmasında etkilidir.

Vichy Selülit Kremi

Kilo ile ilgisi olmayan ve gözeneklere dolan yağlar sonucu meydana gelen selülitler için geliştirilen bir seridir. Selülitle beraber çatlak gibi sorunlara da yardım eder. Ölü derinin yok olmasını sağlayarak, hızlı biçimde zararlı maddelerin dışarı çıkışı sağlanır. Vichy Intervention Vergetures Çatlaklara Karşı Önleyici ve Düzeltici Krem, kaybolan nemi sağlar, cildin esneklik ve direncini geliştirir. Yatıştırıcı etkiye sahiptir.

Vichy Güneş Koruyucu

İncelen ozon tabakası sonrasında atmosferden içeri giden güneş ışınları, güneşten korunmayı gerektirmektedir.  Zararlı UV ışınları, daha fazla dermatolojik sorunların görülmesine neden olur. Vichy Güneş Koruyucu ürünler, hücresel hasarları yok eder ve derinin etkili biçimde korunmasını sağlar. Yağlı –yapışkan bir his bırakmadan kullanılan ürünler, suya dayanıklı şekilde üretilmiştir. Ancak uzun süre su ve güneş altında kalınması halinde yenilenmelidir. Alerji tetikleyen, zararlı herhangi bir madde içermediği için en hassas ciltler bile sorunsuz kullanabilmektedir.

  • Vichy Capital Soleil Onctueuse SPF50+, yüz ve dekolte bölgesine yönelik hazırlanmıştır. Yağ salgısının fazla olması nedeniyle oluşan parlamaların önüne geçer.
  • Capital Soleil Hydra Lait SPF 50, nem dengesini sağlar, lekeleri giderir, cilde homojen görüntü verir.

Vichy Deodorant Ürünleri 

Vichy Deodorant ürünleri, hayatınız devam ederken karşılaştığınız, yoğun tempo, sıcak hava gibi etkenlere karşı geliştirilmiştir. Terlemenin neden olduğu kötü kokuyu 48-72 saat arasında engeller. İçeriğindeki maddeler alerjiye neden olmaz, ayrıca ultra emici mineraller sayesinde bütün gün koruma sağlar. Vichy Deo Stress Terlemeye Karşı Yoğun Bakım Deodorant, normalden daha fazla terleyen kadınlara yönelik geliştirilen bir üründür. Persicalm içeriği, ultra emici mineral içeren formülü ve termal su etkisi, tüm gün rahat hareket etmenizi sağlar.  Serinin bir diğer popüler ürünü olan Aerosol Anti Transpirant Terlemeye Karşı Deodorant, kullanım sırasında leke bırakmayan, termal su etkili güçlü bir üründür. Herhangi bir rahatsızlık hissi vermeden uygulanabilir.

 

 

Tüm bu Vichy ürünleri indirimle https://www.narecza.com/vichy adresinden satın almanı mümkün. Bunun haricinde pek çok yetkili eczaneden de ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın