22 Mayıs 2022

Yataş Bedding ile Bazalar ile Yatak Odası Dekorasyonunuzu Yenileyin

0 0
3 min read
0 0

Yataş Bedding, ürettiği farklı baza çeşitleri ile hem yatak odalarına farklı bir soluk getiriyor hem de geniş depolama alanları sunuyor. Kıyafetlerin, nevresim takımların, yorgan ve yastıkların genellikle yatak odalarında muhafaza edilmesi nedeniyle bazalar yatak odası dekorasyonunda sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle geniş ailelerce tercih edilen bu karyola tipi, Yataş Bedding ile daha konforlu ve daha stil sahibi hale getiriliyor. Yataş, yüksek kaliteli malzemeden ürettiği ürünler, şık görünüşün yanında uzun ömürlü kullanım da vadediyor.

 

Hem Ekstra Alan Hem Şık Görünüm

 

Baza yatak çeşidi, günün yorgunluğunu atmak için kritik önem taşıyan yatak odalarını dekore ederken sıklıkla tercih ediliyor. Yatağın formunu bozmadan senelerce taşıyan ve aynı zamanda fazla eşyaları organize etmeye yarayan bazanızı odanın havasına uygun yapıda seçerek ferah ve naif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Özellikle dar ve küçük odalarda fazla mobilyaların yarattığı kargaşadan kurtulmak isteyen kullanıcılara, tarzlarına göre birçok farklı baza modelleri sunan Yataş, kullandığı malzeme kalitesi ile de ön plana çıkıyor. Çelik konstrüksiyonu sayesinde dayanıklılıkta oldukça iddialı olan Yataş Siesta sandıklı baza gibi hem tarz sahibi hem de kullanışlı ürünler, kullanıcılar tarafından tam not alıyor.

 

Renkli Bir Oda İçin Renkli Mobilyalar

 

Odasında farklı renkleri buluşturmayı sevenler için alternatif renk seçenekleri sunan yatak baza çeşitlerinin de üretildiği Yataş, tek ve çift kişilik yataklara uygun karyolalar üretiyor. Tek kişilik baza, genç odalarında kırtasiye ve kozmetik ürünlerinin saklanması için uygun alanlar yaratırken aynı zamanda farklı kumaş ve renk seçenekleriyle odaların havasını değiştiriyor. Müşterilerine çift kişilik baza seçeneklerinde hem renk hem de doku olarak farklı çeşitler sunan Yataş Bedding, özellikle yerden yüksek modelleri ile dikkat çekiyor. Genellikle yatak odalarına ferah ve renkli bir görünüm kazandırmak için tercih edilen Dafne baza seti gibi birçok üründe deri ve kumaş döşeme alternatifi de bulunuyor. Tüm bu farklı özelliğe sahip ürünleri ile Yataş, herkesin kendi zevkine uygun bir yatak odası dizayn etmesine yardımcı oluyor.

 

 

Dayanıklı ve Güvenli Bir Seçim

 

Emniyet kilitleriyle takviye edilmiş, aile güvenliğini sağlayan amortisör sistemi sayesinde Yataş bazalar, ev kazalarına karşı önem alıyor. Bu özelliği sayesinde güvenle kullanılabilen karyolalar aynı zamanda paslanmayan ve çürüme yapmayan çelik iç aksamı ile sağlam bir duruş sergiliyor. Günlük kullanımda aktif olarak yer alan bazalı karyolalar, kaliteli bir uykunun anahtarı olan yatak modellerini destekleyerek şekillerinin bozulmasını engelliyor. Uzun süreli olarak kullanılabilen Yataş bazalar, üretiminde kullanılan dayanıklı malzemeler ile sağlamlık açısından da ön plana çıkıyor. Yatağınızın deforme olmasını engellerken aynı zamanda alternatif dekor olanakları sunan baza çeşitleri, dayanıklılık özellikleri sayesinde aile ekonomisine de katkı sağlıyor.

 

Baza Çeşitleri ile Uyumlu Aksesuarlar

 

Yataş Bedding, yatak odalarının dekorunu tamamlayıcı birçok aksesuar seçeneği ile de dikkat çekiyor. Seçilen ürüne göre uygun yatak başı ve puf kombinasyonlarının yanı sıra renkli ve beyaz ev tekstili ürünlerini de içeren koleksiyonu sayesinde Yataş, tüketicilerin yatak odası için ihtiyaç duyulabilecek her şeye ulaşılabilmesini sağlıyor. İstenirse tek tek, istenir ise set haline tercih edilebilen; baza, yatak ve yatak başı ürünleri, farklı kombinasyonlar yapmaya imkan veriyor. Yatak dekorunda kullanılan en önemli tekstil unsurları olarak ön plana çıkan nevresim takımları ve uyku setleri ile odalarını renklendirmek isteyenler için ise birçok farklı seçenek bulunuyor.

 

Siz de en yakın yatak odanıza ve tarzınıza uygun baza çeşitlerini hemen inceleyebilir, odanızı yeniden dekore edebilirsiniz.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın