22 Mayıs 2022

Yaz Aşkı Nasıl Bulunur?

0 0
3 min read
0 0

Müzmin bekarlar bu yazımız da sizin için! Yazın yaklaşması ile birlikte yeni bir heyecana ne dersiniz? Yaz aşkı bulma yöntemleri nelerdir, Yaz aşkı nasıl bulunur? Öncelikle bu taktikleri bilmeliyiz!

Yazın gelmesi ile birlikte doğa canlandı kuşlar kelebekler çiçekler bile kafalarını kaldırıp aşklarını arıyor. Bunun için boş durmak yok, sizde hemen harekete geçin. Belki de yaz aşkınız hayatınız aşkı, yıllardır aradığınız kişi olacak. İşte yaz aşkı bulma yöntemleri.

Monoton hayattan sıyrılın: Kös kös evde oturmaktan, yalnızlığı severim demekten vazgeçin yada kendinizi işlerinizin arasına gömmeyin. Kimse durduğu yerden yaz aşkını bulmuyor. Bunun için insan içine karışıp sosyalleşmeniz gerekir. Yaz aşkı bulmak istiyorum diyorsanız dışarıda zaman geçirmeye çalışın.

Yaz mevsimine uygun mekanlara gidin: Çünkü yaz mevsiminde herkes belirli yerlerde toplanırlar. Bu yerlerin başında hiç kuşkusuz plajlar ve deniz kenarları geliyor. Kafeler ve konserlerde yazın vazgeçilmez mekanlarından. Bir ayağınız bu mekanlarda olsun.

Gözünüzü açın: Kalabalıklar arasında olmanız oradaki insanlarla alakadar olduğunuz anlamına gelmez. Bunun için bulunduğunuz mekanlarda başınızı kaldırın ve çevrenizle ilgilenin. Belki de aradığınız aşk birazdan size gülümseyecektir.

Somurtmayın, güler yüzlü olun: Gülümsemek en büyük yaz aşkı bulmanın araçlarından biridir. Çevrenizdeki insanlara pozitif bir elektrik yaymalısınız buda kesinlikle gülümsemekten geçiyor. İlginizi çeken biri olursa sıkılıp utanmak yerine gülümsemeyi yüzünüzden eksik etmeyin. Tabi ki abartmadan!

Onunla iletişim kurmaya çalışın: Diyelim birini gördünüz ve hoşunuza gitti. Bu durumda sadece bakışmalar yeterli değil elbette. Onunla iletişim kurmanın bir yolunu bulmalısınız. Mesela ateş isteyin yada bir yerin adresini sorun. Verdiği cevaplardan ve yüz mimiklerinden onunda size ilgisi olup olmadığını mutlaka anlayacaksınız. Eğer olumlu bir sonuç alırsanız eğlenceli bir sohbet açmaya başlamalısınız.

Bir daha sizi ne zaman görebilirim?İşin odak noktası tam da burası. İlişkinin devamlılığı için bu şart. İletişimi başlatmayı başardınız ilerlemesi için ona nazik bir şekilde bir daha ne zaman görüşebileceğinizi, onu mutlaka görmek istediğinizi söyleyin. Telefon numarasını yada e posta adresini istemeyi de unutmayın sakın.

Bütün hayat hikayenizi anlatıp sırlarınızı dökmeyin: İkinci buluşmanız artık bir şeylerin başladığı anlamına gelir. Ama daha yeni tanıdığınız birine samimi davranmak ve kendinizi hoş göstermek için olur olmaz şeyleri hemen anlatmayın. Onunla genel olarak konuşun. Yaz aşkımı buldum diye hemen yelkenleri suya indirmek yok. Daha onu tanımaya yeni başladınız. Onun nelerden hoşlandığını, onu neleri eğlendirdiğini sorup, beraberce bunları yapmak birbirinize ısınmayı daha da kolaylaştıracaktır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın