21 Nisan 2021

Yaz gelinlerinin yeni modası: Renkli ayakkabılar

Klasik gelin ayakkabılarından sıkıldıysanız sizde yaz renklerini ve yazın canlılığını ayakkabılarınıza taşıyabilirsiniz.<br />
0 0

Eğer sıradan gelin ayakkabıları size biraz düz görünüyorsa ve gelin ayakkabısından yana farklılıklar arıyorsanız renkli gelin ayakkabılarına mutlaka göz atmalısınız. Çiçek buketinizle ve saç aksesuarlarınızla renk uyumu içerisinde olan bir çift ayakkabı sizin hayal ettiğinizden bile güzel görünebilir.

Sıcak renkler

Buketiniz de pembe, sarı ve turuncu gibi renkler varsa buna uygun bir ayakkabı seçebilirsiniz. Beyaz gelinliklerle toz pembe ve sarı gelin ayakkabıları oldukça uyum içerisinde olabiliyor. Eğer kırık beyaz veya krem bir gelinlik giyecekseniz kırmızı ve bordo bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Dondurma renkleri

Gelinlikle en güzel görünen renklerin başında pastel ve uçuk renkler geliyor. Toz pembe, bebe mavisi ve açık petrol yeşili gibi dondurma renklerini deneyerek size en uygun olan rengi keşfedebilirsiniz. Gelinliğinizi dondurma renklerine sahip saten ayakkabılarla da tamamlayabilirsiniz.

Renk bütünlüğü

Eğer renk bütünlüğü arıyorsanız belinize ayakkabınızla uygun renklerde bir çiçek takabilirsiniz. Saç aksesuarlarınızı ayakkabınızla uyumlu renkler de seçebilirsiniz. Buketiniz her zaman çok fazla göz önünde olacaktır. Buketinizle renk bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Tabi damadı unutmamak gerekiyor. Kravat ve yaka çiçeği gibi damat aksesuarları ile renk uyumu sağlayabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın