Yaza Yakışacak Elbise Modelleri

27 Temmuz 2017 Perşembe, 18:49

2017 yaz sezonuna damga vuran bir trend seçmek zorunda olsaydık, şüphesiz tercihimizi elbiseden yana kullanırdık.

Özellikle muhafazakarmoda dünyasında tesettürlü kadınların yıldız parçası elbiseler, bu yaz vazgeçilmezler arasındaki yerini aldı. Çeşitli form ve tarzda karşımıza çıkan elbiselerdeneler trendmiş bir de beraber bakalım…

ÇİZGİSİZ OLMAZ!

 

Çizgiler hem eteklerde hem de gömleklerde zaten hakimiyetini konuşturuyordu. Şimdilerde ise elbiselerde görülüyor. Boyuna çizgilerin boyunuzu olduğundan uzun göstereceğini düşünürsek, yaz için çizgili-penye elbiselerin rahatlığından başka bir şey aramayacaksınız.

ELBİSENE HAREKET KAT

Sezonun en yeni trend alameti fırfır ve volanlar oldu.İlk olarak gömlek ve bluzlarda gördüğümüz bu hareketlilik sezonda elbise eteklerini şenlendiriyor. İki renkli fırfır veya volan ayrıntılı elbiseler şık bir günlük stil oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

SALOPET – JİLE  BİRLİKTELİĞİ

Uzun zamandır moda dünyasında görünmeyen salopet ve jile elbiseler, şimdilerde oldukça popüler. Cool bir görünümün elbisedeki karşılığı slaopet ve jile birlikteliğine izin verin.

VAZGEÇİLMEZ PİLİ

Geçtiğimiz sezon altın çağını yaşayan pilili eteklerden sonrası rapilili elbiselere geldi. Elbise şıklığı yaşayacağınız en iyi modellerden birisi pilili elbiseler olacak.

 

ÇİÇEK ESİNTİSİ

Tepeden tırnağa her parçada gördüğümüz çiçek/floral desenler, elbiselerde de kendine hatırı sayılır bir yer edindi. Romantik bir stil, soft veya capcanlı renklerle dolu çiçek desenleri yazı tam ruhunuzdan hissetmenizi sağlayacak.

Modayı aysha.com.tr ile takip edin!

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...