16 Mayıs 2022

Yeni Nesil Bebek Çikolataları İsme Özel!

0 0
2 min read
0 0

Marketlerden alınan klasik çikolata çeşitlerini, külaha sarılmış drajeleri, sürekli birbirine yapışan şekerlemeleri unutun! Artık hem ikramlık hem de hediyelik yeni bebek çikolataları isme özel olarak hazırlanıyor. Bebek sahibi olan anne ve babalar için hoş bir hatıraya da dönüşen kişiye özel bebek çikolataları son dönemin yükselen trendi haline geldi.

Çiftler bebeklerini görmeye ve bu mutluluğu kendileriyle paylaşmaya gelen yakınlarına tek tek sarılmış, şirin figürlerle süslenmiş ve bebeklerinin isminin yazılı olduğu madlen çikolataları ikram ediyor. İsme özel çikolatalar yeni bebek sahibi olan ailelerin şık bir ikramlık bulma derdinden de kurtarıyor. Sadece evlerde değil, hastanelerde de ağızları tatlandıran bir ikramlık olarak kişiye özel çikolatalar eşsiz bir seçeneğe dönüşüyor.

Baby Shower Partilerinizin Yıldızı Bebek Çikolataları Oluyor

Madlen çikolatalar genellikle ikramlık olarak tercih ediliyor. Siz bir de hediyelik olarak hazırlanan el yapımı çikolata çeşitlerini görün! Özellikle baby shower partilerinde bu çikolatalar adeta olmazsa olmazlardan biri haline geldi. İkramlık masasını süsleyen bebek, biberon, anne, bebek arabası figürlü çikolatalar, haliyle ortamın bir anda sevimli bir atmosfere bürünmesini sağlıyor.

Katılamadığınız baby shower partilerine ya da ziyaretine hemen gidemeyeceğiniz bebek sahibi olan çiftlere farklı ve prestijli bir hediye göndermek isterseniz siz de bu trendi mercek altına alın. Hediyelik olarak rahatlıkla gönderilebiliyor olmaları, bebek hediyesi bulma ve gönderme derdinden kurtarıyor. Ayrıca hediyelik bebek çikolatası çeşitleri de isme özel olarak hazırlanabiliyor. Haliyle özenli bir hediye seçimi yapmış olma izlenimi uyandırıyor.

Anne Babalar İsme Özel Çikolatayı Hatıra Olarak Saklıyor!

Bu özel çikolata tasarımları anne ve babalar için duygusal bir anlam da taşıyor. Belki de bebeklerinin isminin ilk kez yazıldığı bir obje olan isme özel çikolatalardan mutlaka birkaç adet saklanıyor. Elbette yıllarca muhafaza edilmesi güç ancak en azından fotoğraflarda anlamlı, özel ve farklı bir anı olarak ölümsüzleşiyor. Bilinçli anne babalar, isme özel bebek çikolataları için siparişini Tatlistan internet sitesinden veriyor. Katkı maddesi içermeyen Belçika çikolatalarıyla hazırlanıyor olması ve fiyatının da gayet makul düzeyde tutulması, bu siteyi benzerlerinden ayırıyor.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın