16 Mayıs 2022

YENİ NESİL KAPI MODELLERİ – TORUN KAPI

0 0
3 min read
0 0

Membran kapı ve lake kapı üreten firmamız özellikle Amerikan kapı ve melamin kapıda oluşan kısa sürede deformasyonlardan uzak uzun ömürlü iç oda kapıları arayan dekorasyoncuların ve mimarların tercihi. Firmamız özellikle projelere özel üretimler ve istenilen renk ve modellerde üretimler yaptığı için inşaat firmalarının en önemli çözüm ortağı.

İşte bu yüzden evimizde ve iş yerimizde bulunacak kapıların en güzel ve en özel olmasını isteriz. İsterseniz şimdi hayatımızın baş köşesine koyacağımız kapılardan size ve ailenize en çok yakışacak oda kapısı  ve çelik kapı üretici TORUN KAPI üretimi olan Lake kapı modeleri ve Membran kapı modellerine bir göz atalım. Bu ürünlere web sayfasından ulaşabilir kapı bayiliği isteyebilir veya ürün kataloglarını için  0212 442 33 21 den ulaşabilirsiniz.

İşten yorgun argın eve geldiğinizde ailenize kavuşmadan bir adım önce karşınızda bir kapı durur, uyurken çocuğunuzun yanağına bir öpücük kondurmak için gittiğinizde de odasıyla aranızda bir kapı durur. Hayatımızın her alanında sevdiklerimize, yeni fırsatlara, görmek istediklerimize bir kapının açılması ile ulaşırız.

Lake Kapı

Kapı dendiğinde aklınızda fabrikasyon, tekdüze tasarlanmış sıradan kapılar geliyorsa Lake Kapı size bambaşka bir bakış açısı katacak çünkü Lake kapı denildiğinde aklınıza estetik gelecek. Lake Kapılar CNC makinalarda, bulunduğu yeri en güzel şekilde yansıtacak tarzlarda ve MDF üzerine özel profillerin kullanımı ile modellenen kapılardır. Bu noktada sunta yerine MDF kullanılması bir kapının en büyük düşmanları olan nem, su ve rutubete karşı oldukça güçlü bir koruma sağlamaktadır. Lake kapılar son olarak tamamen özel boyalarla boyanmakta ve evinize en çok yakışacak iç oda kapılarından biri halini almaktadır. Lake kapıların belki de en çok seveceğiniz özelliği ise modellerinin sizin hayal gücünüz kadar uçsuz bucaksız olmasıdır. Bu kapılara evinize en çok yakışacağını düşündüğünüz, tamamen size özel olacak her desen talebiniz olduğu takdirde işlenebilmektedir.

Lake Kapı Modelleri

Lake kapı modellerinde diğer kapı modellerinin aksine müşteriye ve tasarımcıya çok geniş bir tasarım yelpazesi sunulmaktadır. Camlı ya da camsız olarak tercihinizi yaptıktan sonra her türlü desenin kapının üzerine işlenmesini isteyebilirsiniz. Bunun yanında dilediğiniz desenin derinliğini ayarlayabilmekten, ince veya kalın derz kullanımından tutun özel kabartmalara sahip olmasına kadar tasarıma direkt olarak etki edecek ve evinize en özel tasarımın ortaya çıkarılmasını sağlayacak tercihlerde bulunmanız mümkündür. Lake kapılarda genellikle beyaz renk kullanılsa dahi ev dekorasyonunuz ile sağlanacak olan uyuma göre antrasit gibi renklerin de kullanımı mümkündür.

Membran Kapı

Membran Kapılar sağlamlık ve estetiğin bir araya geldiği yegâne kapılardır. MDF halihazırda kendisi oldukça kaliteli ve dayanıklı bir malzemeyken Membran Kapı modellerinde MDF üzerine bir PVC folyo kaplama yapılmakta ve böylece kapıların en uzun ömürlü modeli meydana gelmektedir. İç ve dış tüm mekanlara uygun olan bu kapı modellerinde bakteri tutma, kabarma veya dökülme gibi kapılarda hasara yol açan en büyük etkenlerle karşılaşılma ihtimali en aza indirilmiştir. Oldukça kolay temizlenmelerinin yanı sıra çok az bakım gerektirmektedirler. Ayrıca bu kapılar sağlamlığın yanında çok iyi düzeyde bir ısı ve ses yalıtımı da sağlayarak evinizin ısısını ve huzurunu korumaya yardımcı olmaktadırlar. Zengin renk seçeneklerine sahip Membran Kapılar dekoratif desenleri ile bulunduğu yeri güzelleştirmesi için tasarlanmaktadırlar.

Her iki kapı türünde de üretici olan TORUN KAPI  Tekirdağ da fabrikası bulunan ikitelli keresteciler sitesi 23blok no 17 İSTANBUL adresinde satış yapan  ve Türkiye geneline ürün gönderen üretici firmadır. Web sayfasınız ziyaret ederek ürün beğenip sipariş edebilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın