17 Ocak 2022

Yeni Projeleriniz için Bursa Web Tasarım

0 0
2 min read

Online shopping concept man selecting shopping cart

0 0

E-ticaret dünyası son dönemlerde aldı başını gidiyor. Dolayısıyla bugün görmüş olduğunuz reel mağazalar dahi satışlarını internet üzerinden yapma gayreti içerisine girdi. Ancak burası rekabeti o kadar bol bir alandır ki burada yapmış olduğunuz her şeyi büyük bir ciddiyetle devam ettirmek zorundasınız. Örneğin sahip olduğunuz web siteniz sizin dükkânınız olacağı için burasının gerek görsel anlamda gerekse kullanılabilirliği anlamında dört dörtlük olması gerekir. Eğer ki ziyaretçilerinize bunu sağlayamıyorsanız o zaman hiç kimse de sizi tercih etmeyecektir.

Sanal dünyada tercih edilmemek aynı zamanda size ağır bir darbe demektir. Çünkü google gibi büyük arama motorları insanların en fazla değer verdiği siteleri tercih ederler. Bunun için projenize başlamadan önce sizin yapmanız gereken birkaç önemli nokta vardır. Dilerseniz bu önemli noktalara Bursa e-ticaret uzmanı olarak şöyle yakından bir bakalım.

Görsellik her şeyin başında gelir ancak güzel bir web sitesi yapacağım diye her şeyi bu alana doldurmamanız gerekir. Yani bunun renklerden başlayıp kullanılabilirliğine varıncaya kadar bir kuralı vardır. Örneğin beyaz sadeliğin ve temizliğin rengidir. Bu nedenle de sanal dükkanınızda beyaza yer vermek size her zaman artı bir puan kazandıracaktır. Ya da logonuz aynı zamanda sizin kimliğinizdir bu nedenle de sitenizdeki renklerinizin logonuzla uyumlu olmasını sağlamak zorundasınız.

Doğru bir renk tercihinin ardından ürünlerinizin sergilenmesi noktasına önem vermelisiniz. Kullanıcılar bir siteye girdiklerinde o sitede aradıkları her şeyi uğraşmadan bulmak ister. Bu yüzden her şeyin kendi kategorisi içerisinde olması gerekir. Sizin gelişi güzel yerleştirmiş olduğunuz bir ürün topluluğunda hiç kimse aradığını bulamayacak ve hemen orayı terk edeceklerdir. Bu yüzden de projenizi aktif etmeden önce doğru insanlarla çalışmak yerinde olacaktır.

Reklamparkı size bu konuda uzman bir yardım sağlayacaktır. Bugüne kadar içerisinde olduğu tüm projelerden alnının akıyla çıkmış olan firmamız her zaman sizi ileri taşımanın gayreti içerisindedir. Ancak ileri taşıdıktan sonra da sizi asla bırakmaz. Sitenizin bulunduğu konumu yakından takip eder. Zirvede kalabilmenizi kolaylaştıracak olan tüm alt yapının oluşturulmasını sağlar.

Bursa web tasarım Bursa Seo firması olan Reklam Parkı size her zaman liderlik yapma olanağı sunar ve bunun için her zaman yolunuzun açık kalmasını sağlar.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın