16 Mayıs 2022

Yeni Sezon Bel Çantalarına İlgi Büyük!

0 0
2 min read
0 0

Bel çantaları çok uzun zamandır kadınların gündelik hayatında kullandığı tasarımların başında geliyor. Yeni sezonda yepyeni renkler ve modeller ile modaya damgasını vuran bu özel tasarımlara ilgi de gün geçtikçe artıyor. Yakın zamanda tüm çanta çeşitleri arasında en çok kullanılan modeller bel çantaları olabilir. Pratikliği, hafifliği ve küçük ebatları bu çanta modellerini benzerlerinden ayırıyor.

En şık bel çantası modellerine internetten de göz atabilirsiniz. Onlarca farklı model ve renk seçeneği arasında kendinize uygun bir model bulmanız hiç zor olmayacak. Yeni sezonda gayet elegan bir görünüm sergilemenize yardımcı olacak modelleri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Stil sahibi kadınların önceliği hafif süslemeler ile daha gösterişli bir form kazandırılmış olan tasarımlar oluyor. Ancak elbette markaların yeni kreasyonları arasında sadeliği ile ön plana çıkan modelleri de kolayca bulacaksınız.

Bel Çantaları Nasıl Kombinlenir?

Bu çanta çeşitleri her ne kadar en çok tercih edilen modellerden biri haline gelse de halen kombin yapma noktasında sıkıntı yaşanabiliyor. Öncelikle spor giyim tarzına uygun kullanımın daha kolay olduğunu belirtelim. Klasik giyim tarzına sahipseniz tasarımları kombinlemek sizin için bir miktar daha zahmetli olabilir. Kot pantolon ve kot şortlar bel çantalarına kuşksuzu en çok yakışan kıyafetler oluyor. Etekler ise riskli ve çok iddialı değilseniz bu çantaları eteklerle kullanmayın!

Yaz döneminde plaj kıyafetlerinin tümüyle uyum sağlayabildiği bilgisini de aktaralım. Bikini ya da pareo üzerine de rahat ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Olabildiğince kombin yaparken renk ve stil uyumunu göz önünde bulundurun. Çünkü bel çantaları arasında spor bir duruşa sahip olan modeller de var, klasik ya da bohem görünen modeller de… Sonuç olarak kıyafetleriniz ile seçtiğiniz çantanı tarzının birbirine yakın olması şart!

Bu tasarımlar arasında yeni sezon modelleri Coquet internet sitesinde bulabilirsiniz. Bu sitede seçenekler fazla ve renk skalası da bir o kadar geniş. Fiyatlar da gayet makul olunca, çok sayıda kadın ayırdığı bütçesini bu sitede değerlendiriyor ve bir değil, iki farklı modeli satın alma şansını da elde ediyor. Seçenekler azalmadan siz de bu siteye uğrayın.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın