17 Ocak 2022

Yenilikçi Güleryüzlü Sağlık Danışmanınız: Acıbadem

0 0
2 min read
0 0

Sağlıklı yaşam, herkesin en gayesi! Ancak ne yazık ki canlı yaşamında her zaman sağlıklı olunacak diye de bir kaide yok. Dolayısıyla bazen hiçbir sebep yokken bazen de çeşitli etkenlerin tetiklemesi ile hastalıklar meydana çıkabiliyor. Böyle bir durum karşısında ilk aklımıza gelen kuşkusuz hekim seçimi oluyor. Günümüzde pek çok gelişmiş sağlık kurumları bulunduğu için hastaların seçim yapması oldukça zorlaşıyor. Gerek kamudaki gerekse özel sektördeki hastanelerde artık pek çok gelişmiş sağlık hizmetleri sunuluyor.

Sağlıkta Bir Marka!

İlk olarak 1991 yılında kurulan hastane, 2012 yılına doğru Uzakdoğu’da bulunan IHH Healthcare Berhad ile anlaşma yaptı. 2016 yılından beri de Bulgaristan’da yer alan Tokuda Grup ve City Clinic Grup çatısı altında faaliyet gösteriyor. Üstelik Türkiye’nin ve dış ülkelerin pek çok şehrinde ve pek çok noktasında sağlık şubesine ulaşabilmek mümkün. Türkiye’de İstanbul başta olmak üzere Bursa, Adana, Ankara, İzmir, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli gibi büyükşehirlerde faaliyet gösteriyor.

Gelişmiş Sağlık Merkezleri ve Birbirinden Kapsamlı Çözüm Sunan Tedavi Cihazlar

Hastanelerde ağız ve diş sağlığından kalp cerrahisine, kadın doğumdan diyet ve beslenmeye kadar pek çok sağlık konusuna dair hizmet veriliyor. Hatta online site üzerinden hastanenizi ve klinik alanınızı seçerek kolayca hekim listesi yapabiliyorsunuz. Sağlık kuruluşunun farklı dallarda uzmanlık sunan merkezleri ve medikal cihazları da bulunuyor.

Karaciğer nakli, böbrek nakli, tüp bebek, kemik iliği, kanser, meme sağlığı, robotik cerrahi, obezite, hemoroid ve anorektal hastalıklar, labcell kordon kanı, migren tedavisi, perinatoloji ve yüksek riskli gebelikler, endometriozis Acıbadem Hastanesi sağlık merkezlerinin başlıcalarını oluşturuyor. Tedavi merkezlerinde kullanılan tüm araç gereçler ve tedavi cihazları ise tam teşekküllü araştırma yapmayı amaçlıyor.

Acıbadem sağlık kuruluşu için daha fazla bilgi edinmek için online sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Hatta canlı destek hattına bağlanarak aklınıza takılan pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapabilir ve dilediğiniz hekimden randevunuzu ayırtabilirsiniz. Huzurlu, mutlu ve sağlıklı günler geçirmeniz dilediğiyle!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın